brawl-stars-giris-hatasi

Brawl Stars Giriş Hatası 2021 Kesin Çözüm

Brawl Stars Giriş hatası alan birçok oyuncu şikayetinden bahsedilmektedir. Brawl Stars oyununa girişte çalışmama problemi veya benzeri hatalarla karşı karşıya kalanlara Teknojoli.com, çözüm buluyor. Aşağıda sizlere liste şeklinde sunduğu detayları inceleyerek Giriş Hatası problemlerinizi rahatlıkla halledebilir ve oyununuza giriş yapabilirsiniz.

Oyunu çalıştırmakta bazı sorunlar yaşayabilirsin ve bu problemlerin üstesinden gelmek için oyunun sürekliliğini ve performansını artırabilecek önerilerimizi dikkate almanız gerekiyor. Android ve İOS sistemler için ortak çözümler üretmeye ve sizlerin daha problemsiz şekilde oyun oynamanızı sağlayacak çözümlerin hepsi aşağıda sıralandı.

brawl-stars-giris-hatasi

Brawl Stars Yüklenirken Giriş Hatası

Oyunu indirirken veya indirdikten sonra girişinizde hata alabiliyorsunuz bunun çözümünü sizlere açıklamak istedik. Öncelikle Play Store hesabınıza giriş yaparak VPN ve benzeri proxy IP kullanabileceğiniz program indirmeniz gerekiyor. Bu indirme işlemlerini sizlere sırasıyla aşağıda açıklamam gerekirse;

  • Telefonunuzdan veya Mobil cihazınızdan Play Store hesabınıza giriş yapın.
  • Arama kısmına VPN Melon veya benzeri IP adresi değişikliği yapabileceğiniz program indirin.
  • Daha sonra VPN adresinizden bölge değişikliği yaparak IP adresinizi değiştirin.
  • Telefonunuzun ayarlar kısmında bulunan “Uygulamalar” bölümünden “Google Play Store” geçmiş verilerini temizleyin.
  • Tekrar Play Store hesabınıza giriş yaparak, Brawl Stars oyununu indirin.
  • Kullandığınız program sayesinde giriş yapabilirsiniz.

Not: Yukarıda verdiğim işlemlerin ardından hala Brawl Stars oyununuz çalışmıyor veya hata veriyor ise, kullandığınız VPN programını değiştirmeyi ve tekrar oyunu indirmeyi deneyin. Problemin kaynak sebebi kullandığınız IP adres veya DNS adresiniz olabiliyor.

Brawl Stars Wi-Fi ve DNS Hatası

Brawl stars oyununda karşınıza çıkabilecek hatalardan biride Wi-Fi hatasıdır. Iphone cihazlarda sıkça rastlanılan bu problemi sizin için aşağıda açıklıyorum.

  • Telefonunuzun Ayarlar kısmına giriş yapın ve Wi-Fi yazan kısıma tıklayın.
  • Bağlı olduğun Wi-Fi’nin hemen yanında bulunan “info” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada DNS ayarlarını göreceksiniz. DNS ayarlarınızı otomatik seçimden çıkarıp, manuel olarak ayarladığınızda sorunu çözmüş olacaksınız.

Not: Android cihazlarınızda da aynı işlemleri gerçekleştirerek problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Wi-Fi ayarlar kısmından DNS adresinizi güncelleyerek oluşan problemlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Ayrıca kullandığınız cihazın özellikleri oyunu kaldıracak kapasitede olup olmadığını kontrol edin aşırı donmaların veya hataların sebebi cihaz özelliklerinden kaynaklanan eksiklerden de oluşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir