Mobil PUBG Telefona İnmiyor Sorunu Kesin Çözümü

 

Mobil PUBG Telefona İnmiyor Sorunu

    Tüm dünyayı kasıp kavuran ve en iyi şekilde battle royal deneyimi yaşamanıza olanak sağlayan PUBG, oyuncu sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır. Mobil kullanıcılardaki artışa paralel olarak gözlemlenerek deneyimlenen bir oyun olmaktadır. Arkadaş çevresinden oyunu gören kullanıcılar kendi telefonlarına da indirmek istekte ancak kimi zaman pubg mobile indirilemiyor hatası nedeniyle başarılı olamamaktadır. Yazımızın devamında bu sorunun nasıl çözüleceği hakkında ipuçları paylaşacağız ve sizlerin de keyifli battle royal dünyasına adım atmanıza katkıda bulunacağız.

pubg-telefona-inmiyor-sorunu

1) Yeterli bir kablosuz bağlantıya veya mobil veri bağlantısına sahip olmalısınız.

   Her ne kadar fazla yaşanmasa da bazen İnternet bağlantımızın kesildiğini fark edememekteyiz. Eğer ki bu arada oyunu indirmeye çalıştığınızda böyle bir hatayla karşılaşmanız olasıdır. Öncelikle tekrar tekrar bağlantınızın erişilebilirliğini kontrol edin. Mobil veri bağlantısı yerine Kablosuz bir ağa bağlanmanız daha iyi olacaktır.

2)  Android cihazlarda bağlantı kaynaklı sorunları optimize etmek

   Play Storeuygulamanızın önbelleğini boşaltın ve uygulamada bulunan tüm verileri temizleyin.

 1. Cihazınızın menüsüne girerek Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Ardından Uygulamalar ve Bildirimlere tıklayın.
 3.  Tüm uygulamaları gösteri seçin.
 4.  Google Play Store yazana dokunun.
 5.  Depolama alanı ve Önbelleği Temizle seçeneğine tıklayın.
 6.  Ardından Verileri Temizle ’ye basın.
 7.  Play Store’u tekrar açın ve indirme işlemini tekrarlayın.
 8.  Sorunun tekrar etmesi durumunda cihazı kapatıp tekrar açın.
Bunların hepsini yaptınız ve hâlâ sorun yaşıyorsanız alttaki linkten pubg mobile xapk uygulamasını cihazınıza indirin ve kurulumu yapın. Sorun kesinlikle çözülecektir.
Takıldığınız bir yer olursa yorumda belirtebilirsiniz. 🙂

6 Comments

 1. Şenol Reply

  Indiriken ah bekleniyor diyo dediğiniz in hepsini yaptım ama hala indiremedim ağ bekleniyor diyo duraklatip tekrar başarıyorum sil baştan tekrar yüklemeyi ve yine yktakioiyo telefon modeli samsung s9 plas lütfen yardım

  1. Teknojoli Post author Reply

   Ayarlar’dan Uygulamalardan Chorme uygulamasını (veya hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız) bulup verileri ve önbelleği temizleyip tekrar dener misin?

  2. Canan Reply

   Herşeyi yapmama rağmen asla düzelmedi şimdi bu linkten indiriyorum fakat virüs gelir diyede korkuyorum sorun olmaz değil mi ?

  3. Kaan Reply

   Ağ bekleniyor dediği zaman şimdi indir butonuna basmayın bastığınız zaman indirme sıfırlanır bekleyin kendine gelecektir aynı sorun bende de oluyor 🙂

 2. Oğuz keski Reply

  Bunun en kolay çözümü hücresel veriyi de açık bırakmaktır..çünkü indirme yaparken veri bağlantısını kesme sorunu oluyor..wi-fi ye bağlı olsa bile internet bağlantısını koparıyor bilinmeyen bir sorun.. İnternet bağlantısı koptuğu sırada hücresel ağ açık olursa indirilen kısım beklemede oluyor ama indirme yapmıyor ta ki 1-2 dakika içinde wi-fi bağlantısı internet tekrar bağlantısı yapan kadar.wifi bağlanınca devam ediyor.hücresel ağ kapalı olunca indirilen siliniyor baştan bşlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir