Fortnite-Battle-Royale-Hataları

Fortnite: Battle Royale hataları

Şebeke kodunda kesintiye uğraması planlanan aksama süreleri olup olmadığına bakılmaksızın, şimdi ve sonrasında her zaman sinir bozucu bir Fortnite deneyimini yaşamaya başlayacaksınız. Bazı durumlarda kendiniz düzeltebilirsiniz.

Fortnite ile yaşayabileceğiniz en yaygın hataların bir listesini hazırladık. Ayrıca geçmişte işleri çözdüğü kanıtlanmış olan bilinen düzeltmeler ve geçici çözümlerin ayrıntılarını da ekledik.

Fortnite-Battle-Royale-Hataları

Hata 0

Hata 0’ı görürseniz, “Lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın” mesajını da görürsünüz.

Birçok oyuncu, Windows arama çubuğunuzda CMD yazarak, Komut İstemi’ni sistem yöneticisi olarak etkinleştirerek ve ardından “sfc / scannow” yazarak bu sorunu çözmenin mümkün olduğunu bildirdi.

Enter tuşuna bastığınızda, Windows PC’nizi analiz eder ve ardından kendini yeniden başlatır. Bu nedenle, bu geçici çözümü gerçekleştirmeden önce kaybetmek istemediğiniz her şeyi kaydettiğinizden emin olmanız önemlidir.

Windows% 100’e ulaştığında, PC’niz yeniden başlatılır ve Hata 0’ın genellikle sihirli bir şekilde düzeltileceğini anlarız.

Hata 6

Hata 6, gerçekten çok fazla şey yapamayacağınız hatalardan biridir.

Çekirdek Windows protokol dosyalarını değiştirmenize neden olan bazı geçici çözümlerin var olduğu doğru olsa da, bu dosyalardan herhangi birini bir dış kaynaktan değiştirmenizi kesinlikle önermiyoruz.

Hata 7

7 numaralı hatanın nedeni tam olarak açık değil ancak Fortnite: Battle Royale’a erişmek için kuyruğa girme ile ilgili görünüyor.

Hata IS-0015

Hata kodu IS-0015, çöpçatan sunuculara bağlanmanızı önler.

Bu sorun için iki olası çözüm gördük:

  • 1. C: \ ProgramData \ Epic \ EpicGamesLauncher \ Data \ Launcher.manifest öğesini silin
  • 2. Aygıt Yöneticisi’ne gidin, ağ bağdaştırıcınızı kaldırın, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın. Yeniden başlattığınızda, adaptör sürücüleri otomatik olarak yüklenir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir