Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz sorunu nasıl çözülür

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası (Kesin Çözüm)

Gerçekten çok can sıkıcı bir durum olan Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz biraz ara ver hatası ile karşılaşmayan neredeyse yoktur diye düşünüyorum. Özellikle çok fazla takipçi sayısına ulaşmak için hunharca herkese takip isteği atanların başına çok sık gelir.  Bazen sırf bu hata yüzünden günlerce kimseyi takip edemediğimizde olmuyor değil. Hadi gelin Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü nasıl oluyor ona bakalım.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Neden Olur?

Bu hata sizin de tahmin edeceğiniz üzere Tiktok ta çok fazla kişiyi çok hızlı bir şekilde takip ettiğimizden dolayı çıkıyor. Burada bizim asıl dikakat etmemiz gereken husus Tiktok uygulamasının bize verdiği sınırlardır.

Peki Bu Sınırlar Nelerdir?

Bu sınırlar tiktok tarafından resmi bir şekilde açıklanmadığından dolayı net sınırı bilemiyoruz. Ancak yaptığımız birkaç deneme yanılma ile art arda 20 kişiyi takip etmeye çalıştığımızda bu hata ile karşılaştık. Bir kez bu hata ile karşılaşınca bu sefer bu sınırın daha da düştüğünü tespit ettik. Yani bir kere bu tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ile karşılaşırsanız  bir sonraki seferde daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ne Zaman Bitiyor?

Tiktok takipçi engelini kişinin bu engeli kaç kere aldığına göre değişik zaman dilimlerinde kaldırır. Yani eğer ilk kez bu hata ile karşılaşırsanız yarım saat sonra engelin kalktığını göreceksiniz. Eğer 2. defa bu hata ile karşılaşırsanız bu sefer engel 2 saat sonra kalkacaktır. 3. sefer 10 saat , 4. seferde 2 gün beklemeniz gerekecektir. Hatanın hızlı bir şekilde tekrarlanması halinde hesabınız kapatılabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Çözümü Nedir?

Bu hataya bir kere yakalandığınız beklemekten başka bir çareniz yoktur. Sizler için birçok yöntem denedik ama engeli kaldırmayı başaramadık. Ancak bir sonra ki seferlerde bu hata ile karşılaşmamak için 20 kişi takiip ettikten sonra birkaç saat beklemelisiniz. Bekledikten sonra 20  kişi daha takip edebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse sabah kalktığınızda 20 kişi takip edin. Kahvaltıdan sonra 20 kişi daha takip edin. Sonra akşam yemeğine doğru 20 kişi takip edin ve yatmadan önce 5-10 kişi daha takip edin. Bu sayede gün içinde TikTok çok hızlı yazıyorsun biraz ara ver sorununu yaşamadan 60-70 kişi takip edebilirsiniz.

Konu hakkında bir sorunuz varsa yorumlara yazabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Instagram’da En Çok Beğeni-Takipçi Getiren Etiketler (Hashtagler makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir