brawl-stars-arkadas-ekleme

Brawl Stars Arkadaş Nasıl Eklenir?

Brawl Stars oyununda arkadaş nasıl eklenir bugün sizlere bundan bahsedeceğim. Brawl Stars oyununu biliyorsunuzdur. Oldukça güzel ve çok kişilik oynanabilen bir video oyunudur. Sizlerin arkadaşlarıyla oynamasına çözüm arayan Teknojoli, bu sorunu çözmek amaçlı sizlere bu makaleyi yayınlıyor.

Arkadaş Eklemek için Ne Yapmalıyım?

Oyunun kuralları ve uygulama aşamaları basit aslında. Türkçe dili mevcut olduğu için bu tür problemleri kolayca çözebiliyorsunuz. Oyun profilinde yapacağınız faaliyetlerin görsel butonları bulunuyor ve bu butonlarla çoklu oyun seçeneği veya tekli savaş seçeneklerini sürdürebiliyorsunuz. Kazandığınız puanların listesi, dükkanda bulunan eşyaların listesi her ne ararsanız “Oyna” yazan sarı butonun olduğu pencereden bulabiliyorsunuz diyebilirim.

Sizlere Arkadaş Ekleme için Ne Yapmalıyım? Sorusunun cevabını görmüş olduğunuz listede sırasıyla açıkladım. Takıldığınız veya merak ettiğiniz başka sorunlar var ise yorum aracılığı ile ulaşabilir, cevabını sizlere kısa süre içerisinde iletebilirim. Brawl Stars oyununda arkadaşınızla oynayabilmeniz için sizlere bu konuyu araştırdık ve bu konu hakkında ince detaylara kadar anlatım sağlayarak çözüm işlemini gerçekleştirdik.

brawl-stars-arkadas-ekleme

  • Oyun içerisinde bulunan sağ kısımdaki menü yanında, mesaj bölümü bulunmaktadır tıklayın.
  • Açılan sekmenin alt kısmına iki adet buton görürsünüz. “Takım kodu oluştur” ve “Kod ile Katıl”
  • Kod ile Katıl butonu size verilen kod ile diğer takımlara katılmanızı sağlamaktadır.
  • Takım kodu oluştur butonu ise, arkadaşlarınızın kurduğu takımların kodunu girerek katılmanızı sağlamaktadır.
  • Açılan sekmede Çevrim içi oyuncular kısmında takımına katıldığınız arkadaşların rumuzlarını ve kupa puanlarını görürsünüz.
  • Puan ve rumuz yanında bulunan “Davet Et” butonuna tıklayarak arkadaş ekleme işlemi gerçekleştirmiş olursunuz.
  • Takım Sohbet sekmesinde daha önce takım olduğunuz arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve davet için önce görüşlerini sorabilirsiniz.
  • Klüp sohbeti sekmesinde ise, katıldığınız klan veya klüplerin genel sohbet ortamı bulunmaktadır.
  • Yine oradan da davet edebileceğiniz kişiler karşınıza çıkar ve arkadaş ekleme işlemini gerçekleştirirsiniz.

Not: Brawl Stars video savaş oyunu hakkında tüm bilgileri sizlere yayınladık. Yayınlanmasını istediğiniz başka konular var ise; Soru-cevap bölümünden sorunuzu iletebilir, cevabını kısa süre içerisinde okuyabilirsiniz. Bu ve bunun gibi problemlerle karşılaştığınızda bize danışmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir