Brawl Stars Oyununda En İyi Karakter Hangisi?

Brawl Stars Oyununda En İyi Karakter Hangisi?

Brawl Stars çıktığı günden beri ilgi odağı olan bir oyundur. Bir arena yarışı olarak adlandırabileceğimiz bu oyunun türü hakkında bir şeyler söylemek kolay olmuyor, çünkü hangi türe daha yakın net bir şey söylenemiyor. Dünya çapında çıkması beklenen bir oyundu ve hala adından sürekli bahsedilmektedir. 2018 yapımlı olan bir oyundur bu oyun ve hala çok fanatik taraftarları olan bir oyundur. Çok fazla sevilmekte ve oynarken çok zevk veren bir oyundur. Oyun içerisinde birçok farklı karakter vardır. Ve bu karakterler birbirinden farklı özel güçlere ve yeteneklere sahiptir. Eğer oyuna yeni başlandıysa başlangıç rehberini incelemekte fayda var, çünkü anlaşılması gereken konular vardır.

Brawl Stars Oyununda En İyi Karakter Hangisi?

Brawl Stars Karakterler

Oyunda toplamda 22 karakter bulunmakta ve bu karakterler seviyelerine, güçlerine göre 6 farklı kategoride incelenmektedir. En düşükten en iyiye doğru sıralayacak olursak eğer sıralama şu şekilde olur: Başlangıç Sınıfı, Nadir Sınıfı, Süper Nadir Sınıfı, Destansı Sınıfı, Mythic Sınıfı ve Efsanevi Sınıfı. Bu şekilde 6 sınıfa sahiptir oyundaki karakterler.

Brawl Stars Sınıflar

1-Başlangıç Sınıfı: 8 farklı karaktere sahiptir bu sınıf. Bunlar Dynamike, Bo, Jessie, Brock, Bull, Colt, Nita ve Shelly’dir.

2-Nadir Sınıfı: Bu sınıfta 3 farklı karakter vardır. Bunlar Boco, Barley ve El Primo’dur.

3-Süper Nadir Sınıfı: Bu sınıfta da 3 farklı karakter vardır. Ricochet, Darlly ve Penny’dir bunlar.

4-Destansı Sınıfı: Bu sınıfta da 3 karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin isimleri Piper, Pam ve Frank’dir.

5-Mythic Sınıfı: Bu sınıf 2 farklı karaktere sahiptir ve orta sınıf olarak bilinir. Bu karakterler Tara ve Mortis’tir.

6-Efsanevi Sınıf: Bu sınıf 3 farklı karaktere sahiptir. Bunlar Spike, Leon ve Crow’dur.

2019 verilerine göre en iyi karakterler listelerde üst sırada olan karakterlerdir. Bunlar Gene, Brock, Carl, Pam, Leon, Crow, Barley, Bo, Spike karakterleridir. Bu karakterler orta seviyenin üstünde özelliklere sahiptirler ve uzak mesafeden diğerlerine göre çok daha etkili saldırıda bulunabilmektedirler. Daha uzak mesafeden daha etkili sonuçlar verebilen bu karakterler oyunun olmazsa olmazlardır ve az çok listeleri bunlar belirlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir