brawl-stars-elmas-altin-nasil-kazanilir

Brawl Stars Elmas – Altın Nasıl Kazanılır?

Oyundaki para birimlerinden olan altın ve elmas oyun içi satımlarda, karakter gelişiminde kullanılır. Bulunması zor olduğu için Brawl Stars oyunu içerinde bu para birimleri çok önemlidir. Özellikle satın alacak durumunuz yoksa, altın ve elmasları biriktirerek doğru karakter için harcamanız gerekir. Bu yazımda sizlere yardımcı olmak amacıyla Brawl Stars oyununda elmas ve altınları en iyi şekilde nereden kazana bileceğinizi anlatacağım.

Brawl Stars oyununda elmas nasıl kazanılır?

Elmas Brawl Stars oyununun en önemli para birimidir. Elmas harcayarak neredeyse dükkanda satılan her şeyi satın alabiliyorsunuz. Tabi bu denli kullanışlı olan bir para biriminin fiyatı biraz pahalı olabiliyor. Eğer oyun içi satın almalardan yararlanıp elmas satın almak istemiyorsanız jeton biriktirerek savaş kutusu açabilirsiniz. Savaş kutularının ödülleri listesinde elmasta eklidir. Yani küçük miktarlarda da olsa elmas kazanabilirsiniz.

Kupa Yolu’nda ilerleyerek savaş kutusu ve büyük kutu kazanmanız mümkün. Durmadan buradan kutu kasmaya bakın derim. Kutu açabilmek için dükkan kısmını da takip etmeniz gerekir.  Hediye kutular yakalarsanız indirimli fiyatları ile satın alarak açabilirsiniz. Brawl Stars oyununda kutulardan elmas çıkma olasılığı kutulara göre değişiklik göstermektedir. Savaş kutusunun içerisinde elmas çıkma olasılığı %9’dur, Büyük kutular için bu olasılık %27, mega kutular içinse %90’dır. Brawl Stars Elmas kazanmak isterseniz yukarıdaki oranların bilincinde olmanız gerekir.

brawl-stars-elmas-altin-nasil-kazanilir

 Brawl Stars oyununda altın nasıl kazanılır?

Brawl Stars oyununda altın karakter gelişimi için kullanılmaktadır. Altın ile savaşçılarınızı geliştirmek için dükkanda satılan güç puanlarını satın alabilirsiniz. Savaşçı yükseltmek çok altın ister bu yüzden de kullanacağınız savaşçıları önceden belirlemenizi ve sadece bu savaşçıları yükseltmenizi tavsiye ediyoruz. Elmasta olduğu gibi altında Kupa yolundan ve dükkanda günlük fırsatlardan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir