Hakkımızda

Merhabalar, Teknojoli.com internet sitemiz “Teknoloji” kelimesinin “l” ve “j” harflerinin yerini değiştirerek 2018 yılında oluşturuldu.İlk başlarda 6 tane internet sitesinin birleşimiyle oluşan Teknojoli.com sitemiz zaman içerisinde değerli okuyucularım sayesinde kendini geliştirerek bu günlere gelme imkanı buldu.

 

Teknojoli.com sitemizin asıl hedefi siz değerli okuyucularımıza kaliteli ve işe yarar içerikler paylaşarak gönlünüzde yer edinmektir. İçeriklerimizde diğer sitelerde olduğu gibi gereksiz veya kafa karıştırıcı içerikler paylaşmaktansa sizi direkt çözüme ulaştıracak içerikler paylaşmayı hedefliyor ve olabildiğinizce bu hedefimizden şaşmamaya çalışıyoruz.

 

Teknojoli.com sitemizde bir konu hakkındaki görüşlerinizi o konunu altına yorum yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Teknojoli.com sitemiz hakkında öneri, görüş veya şikayet için ise bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir veya teknojoli.com@gmail.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha iyi teknolojilerde görüşmek dileğiyle…  🙂