brawl-stars-kupa-kasma

Brawl Stars Kupa Kasma Taktiği

Brawl Stars’da kolay kupa kasma taktiği ile sizleri bugün daha iyi bir oyun oynamanız ve bol kupa kasmanız için deneyim kazanmanızı sağlayacağız. Brawl Stars oyununda karakterinizi oluşturdunuz ve sizlere verilen ödülleri alın ve karakterinizi güçlendirmeye devam edin. Brawl Stars oyununda kolay kupa kasmak için sizlere ince detaylar vererek oyunda daha çok rütbe ve kupa kasmanıza yarayacak olan etkenlerden bahsetmeden önce eksiksiz şekilde adımları uygulamanızı rica ediyorum.

Brawl Stars Hızlı Kupa Kasma Taktiği

Listemizde sizlere sunmuş olduğumuz adımlar Brawl Stars oyununda hızlı biçimde kupa kasmanız yarayacak olan taktiklerdir. Bu taktikleri uygulayarak oyun içerisinde hızlı şekilde kupa kasabilir oyununuzu daha iyi biçimde oynama şansına sahip olabilirsiniz.

  • İlk olarak vermek istediğim taktik; kendi rütbenizden düşük rütbelerle oynamanızı tavsiye ediyorum.
  • Kupa sayısı az olan kişilerle savaşın ve az da olsa kupa alma olanağınızı garantileyin.
  • Savaşçı karakterlerle savaşırken, yakından savaşın ve hedefinizi daha garanti duruma getirin.
  • Kutular çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur kutuları mutlaka kırın ve oyunu garantileyin.
  • Oyun içerisinde yer alan otların arasında bekleyin ve düşmanınızın karşısına bir anda çıkın
  • Kutuya yakın olan otların arasında bekleyin ve rakibinizin kutuyu parçalamasını ve kupayı düşürmesini bekledikten sonra, onun kupasını kaparak gidip rakibinizi öldürün.
  • Oyuna yeni başladıysanız, savaşmaktan kaçının ve sadece kutuları kesip kupa kasmaya çalışın
  • Oyunun en önemli kupa kasma yöntemi kutuları parçalamaktır diyebilirim.
  • Kutuları kestiğinizde güç seviyeniz artacaktır ve savaşmanız gereken rakiplerinizden daha kuvvetli olacaksınız.
  • Bu sayede oyunu kazanmayı daha da garantileyebilir ve rakiplerinizi kolayca yenerek daha fazla kupa kasma şansına sahip olabilirsiniz.

brawl-stars-kupa-kasma

Not: Oyun içerisinde yer alan sarı otların içerisine girdiğinizde rakipleriniz ateş etmediğiniz sürece sizleri göremez. Bu otları kendinize kamuflaj olarak kullanın ve gerekirse kutu kesme işlemlerini dahi otların içinden yapmaya çalışın. Fakat kendi oluşturduğumuz taktiğe kendimiz düşmemek için kestiğimiz kutuları başkasına kaptırmayın. Teknojoli.com sizlere bu oyununda nasıl hızlı kupa kasmanız gerektiğini anlattı. Brawl Stars oyununda görüşmek üzere ve hepinize başarılar, keyifli oyunlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir