Fatih 2019-2020 Psiphon Çalışan Ayarları

 

Arkadaşlar bu ayarlar fix yemiş olabilir. İşe yaramazsa konu altında vereceğim linke tıklayın. 🙂

Arkadaşlar bildiğiniz üzere meb internetinde bazı kısıtlamalar mevcut ve şuana kadar binlerce vpn programı için fix geliştirdiler, yani çalışan programların çalışmaması için fatih ağı içerisinde bazı ayarlamalar yaptılar.

Eğer çalışan bir vpn istiyorsanız ya kendiniz sıfırdan kodlayacaksınız ya da sıfırdan kodlamak yerine hazır yapılmış bir VPN programının ayarlarını yapacaksınız, İşte bu noktada işin içerisine Psiphon Pro uygulaması giriyor.

Bu uygulamanın ayarları ile şuanda istediğiniz her siteye girebilir, saniyede 250KB dosya indirebilir ve Youtube platformu üzerinden donmadan 360P, bir kaç dakika bekleyerek de 480P videolar izleyebilirsiniz Eğer hala fatih ağı şifresini bilmeyen varsa hemen verelim 🙂

Fatih Ağı şifresi şu şekildedir: !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Psiphon Pro Ayarları!

 

 1. arkadaşlar ilk öncelikle şu uygulamayı indirelim Tıkla
 2. Programın sınırsız hız modunda indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 3. uygulamaya girin
 4. yukarı kısımdan seçenekler sekmesine tıklayın
 5. ‘Daha Fazla Seçenek’ butonuna tıklayın ve gelen kısımda ‘Bir HTTP Velik Sunucusu aracılığıyla bağlan‘ kısmını işaretleyin.

Özel HTTP Üst Bilgileri kısmına gelerek Üst Bilgi 1 kısmına ilk Host ikinciye ise teknoohack.blogspot.com adresini yazın ve ayarlardan çıkın. Şimdi fatih ağına bağlanıp uygulamayı açın ve internetin tadını Teknokula ile çıkartın!

Resimli Olarak Anlatım

kısacası ayarlar bu şekildedir, bu ayarları yaptıktan sonra bağlanmıyorsa uygulamadan çıkın ve tekrar girin, ardından seçeneklere tıklayarak bölgeyi seç kısmından Amerika birleşik devletlerini seçin. Eğer bu ayarlar fixlenir veya çalışmayı bırakırsa sizler için yeni ayar denemeleri yapıp en hızlısını seçip sunacağız.

Eğer fatih ağına bağlandıysan ve Psiphon Pro VPN Çalıştıysa lütfen yorum yaparak bize destek çık! 🙂

#Etiketler: Fatih çalışan vpn , Fatih 2018 VPN , fatih ağı için çalışan vpn programları , Fatih 2018 vpn yapmak , Psiphon Pro 2018 ayarları , fatih psiphon pro çalışan ayarlar

Bu ayarlar işe yaramadıysa buraya tıklayıp yeni yöntemi deneyebilirsin. 🙂

 

25 Comments

 1. Ali Öztürk Reply

  arkadaşlar eğer VPN bağlanmazsa seçeneklere tıklayarak üst kısımdan bölgeyi Amerika birleşik devletleri olarak seçin, programı kapatıp tekrar girin ve VPN bağlansın!

 2. Ali Öztürk Reply

  tarih: 26.05.2018 ve sadece bizim TEKNOKULA olarak paylaştığımız ayarlar hala fatih ağı tarafından engellenmedi. Aylardır bu ayarları kullananlar sorun yaşamadan kullanıyor, eğer sorun yaşayan varsa yazsın cevaplayalım

  1. Adsız Reply

   Yardım edin bağlanamıyorum saatlerce bekliyorum ama tık yok bütün ayarları dediğiniz gibi yaptım hatta ama olmadı Help meee ��

  1. Ali Öztürk Reply

   Tabii ki de bağlanıyor. Deneyebilir ve sitemizden bakarak ayarları sorunsuzca yaparsanız bu ayarlar ile bırakın bu seneyi, gelecek sene bile psiphon pro ayarları çalışır.

  1. Tekno Kula Reply

   Yeni vpn yi çok fazla kişi denediğinden dolayı yavaşlama olmuş Acil işleriniz için işe yarayabilir. Daha hızlı bir yöntem geldiğinde hemen haber vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir