PUBG Mobile Kıyafetler Alma

PUBG Mobile Kıyafetler Alma

Gündeme bomba gibi düşen, son zamanların ortalığı kasıp, kavuran oyunu PUBG Mobile i, parkta, otobüste, metrobüste aklınıza gelen her yerde insanlar telefonları ellerinde oynuyorlar. Hatta kendi söylemleriyle, PUBG atıyorlar. Durum böyle olunca, etrafta gören insanlar da PUBG Mobile oynamak için kolları sıvıyorlar. Ancak burada bir sorun başlıyor. Oyunda yenisiniz ve oyunun çok fazla detayı var. Öyle ki oyunda yarattığınız karakterlerin üzerine bir elbise, kıyafet satın almak istediğinizde bazı sorunlar yaşıyorsunuz. PUBG Mobile Kıyafetler Alma nasıl diye soruyorsanız eğer, size bu sorunun cevabını vereceğiz. Okumaya devam edin.

Öncelikle PUBG Mobile de kıyafet giyinebilmeniz için, belirli bir miktar altınınız olmalıdır. Altın olmadan giysi alabilirsiniz, fakat satın alabileceğiniz bir çok kıyafet seçeneği mevcuttur.

PUBG Mobile oyununa giriş yaptıktan sonra, Shop-Sandıklar-Askeri Sandık adımlarını takip ederek, kıyafet alacağınız alana gelmiş olacaksınız. Elinizde bulunan altın sayısına göre, istediğiniz kıyafeti buradan seçip satın alabilirsiniz. Satın alınan giysiyi, hemen üzerinize giyebilirsiniz.

PUBG Mobile Kıyafetler Alma

Pubg kıyafet giydirme nasıl yapılır?

PUBG Mobile oyununda, karakterinize kıyafet giydirmek, aslında son derece basittir. Oyuna giriş yaptıktan sonra Askeri Sandık bölmesine gelerek, istediğiniz elbiseyi, kahramanınıza giydirebilirsiniz. Bu konuda hala sorun yaşıyorsanız, oyun videolarını, Youtube de izleyebilirsiniz.

Pubg Mobile kıyafet alma hilesi

PUBG Mobile oyununda masaüstü bilgisayar oyunlarında olduğu gibi, cheat konsol açarak bir hile yazmanız mümkün değildir. Dolayısıyla bildiğimiz, banada şifreleri yok bu oyunun. Ancak PUBG Mobile oyununda, kıyafet alma konusunda küçük bir hile yapmak için, altın karşılığında askeri santık açtırabilirsiniz. Eğer yeterli sayıda altınınız var ise, bir kaç kez sandık açtırdığınızda, Nadir Öğe bulma şansını elde edebileceksiniz. Ve bu sayede, kıyafet anlamında bu tarz küçük bir hile yapma şansınız vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir