PUBG Erangel De İşaret Fişeği Nerede

PUBG Erangel De İşaret Fişeği Nerede

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir oyun olan PUBG Mobile oyununda sizinde merak ettikleriniz şeyler gittikçe artış göstermektedir. Merak edilen konulardan biride, PUBG Erangel de işaret fişeği olmuştur. PUBG İşaret Fişeği konusunda bilgi sahibi olarak siz de kolayca işaret fişeğini kullanabilirsiniz. Peki, PUBG Erangel de İşaret Fişeği Nerede yer alır? Öğrenmek için okumaya devam edin.

PUBG Erangel De İşaret Fişeği Nerede

İşaret Fişeğini Nerede Bulabilirim?

İşaret fişeklerini haritanın her yerinde bulabilirsiniz. Ancak Miramar ve Erangel için oyuncu yorumlarına göre, haritaların dışında, Georgopol, Novorepnoye gibi yerler de de İşaret fişeğini bulabilir kolaylıkla da kullanabilirsiniz.

Erangel de En Çok İşaret Fişeği Bulunan Noktalar

  • Georgopol: Haritanın sol üstünde bulunan konteyner bölgesi ve toki konutlarının olduğu bölümde işaret fişeği bulunmaktadır.
  • Military: Haritanın en altın tam orada kalan bölgede 3 büyük binada işaret fişeği bulunabilir.
  • Novoreproye: Haritanın sağ alt kısmındaki hangarların olduğu yerde işaret fişeği bulabilirsiniz. Genellikle konteynerlerin oradadır.

Erangel Orta İşaret Fişeği Bulunan Noktalar

  • Mylta Power: Haritanın en solunda bulunan fabrika bacalarının olduğu bölgede büyük depolarda mutlaka işaret fişeği buluncaktır.
  • Prinson: Namı değer çukurda işaret fişeği bulunur.
  • Shelter: Tünel içerisinde orta işaret fişeği bulunur.
  • Pochinki: PUBG Mobile’ın olmazsa olmazı herkesin kesinlikle 124796452 kere atladığı ve öldüğü yerde işaret fişeği vardır.

İşaret Fişeği Nasıl Kullanılır?

İşaret fişeğini haritada bulduğunuz zaman, tek yapmanız gereken şey, açık bir arazide eğer mümkünse, düşmanın az olduğu yerlerde, fişekleri yukarı doğru ateşleyerek kullanabilirsiniz.

Havanın haricinde de yere attığınız zaman, hava yardımı desteği size ulaşmayacaktır. Bundan dolayı da atış yaparken dikkat etmeniz gerekir.

İşaret fişeğini kullandığınız zaman hemen atıldığında arkasında kırmızı bir iz bırakır ve civarda bulunan düşmanların ilgisini çekecektir. O yüzden işaret fişeğini attıktan hemen sonra mümkünse, kendinize bir siper bularak havayı gözetlemeniz gerekir.

Hava Yardımı İçerisinden Neler Çıkar?

İşaret fişeğini attığınızda eğer talep ederseniz, işaret fişeği içerisinde normalden daha fazla ekipman elde edebilirsiniz. Örneğin bir sandık içerisinde iki tane silah ve bolca mermi mutlaka bulunmaktadır. Aynı zamanda üçüncüs seviye çanta, kask ve yelekde bulunmaktadır. Unutmamanız gerekir ki bunlardan sandıkta bir adet bulunabilir ve hepsi aynı anda bir sandığın içerisinde bulunmayabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir