Pubg-Mobile-Lite-Hassasiyet-Ayarlari-0

Dünyanın En İyi PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları

Pubg mobil lite hassasiyet ayarları hemen hemen pubg mobile hassasiyet ayarlarına benzese de yapmamız gereken bir takım değişiklikler olduğundan dolayı bu konumuzda Pubg Mobile Lite Hassasiyet Ayarlarına bakacağız. Bu ayarlar sayesinde dürbünümüzü açtıktan sonra düşmana hızlı bir şekilde odaklanıp öldürebileceğiz. Veyahut birine ateş ettiğimizde silahımız daha az sekecek ve bu sayede oyunu daha stabil şekilde oynayabileceğiz. Sadece bunlar da değil bu ayarlar sayesinde uçaktan atlarken bile etrafımızı hızlıca kontrol ederek yakınımızdaki düşmanları görebileceğiz. Bu sayede oyuna 1-0 önde başlayacağız. 🙂

PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları

Ayalara geçmeden önce bu ayarları nasıl belirlediğimize değinmek istiyorum. Ayaları oluşturmadan önce onlarca internet sitesi ve onlarca youtube kanalı haricinde pubg mobile lite oyuncularının da ayarları baz alındı. Tüm araştırmalar ortak bir noktada toplanıp test edilerek son optimizasyonları yapıldı ve sizlere sunuldu. Artık bu ayarlar sayesinde oyunda ciddi bir performans artışı yaşayarak daha hızlı bir şekilde rütbe atlayabileceksiniz. Sizlere sadece dünyanın en iyi pubg mobile lite hassasiyet ayarlarını verip geçmek yerine hangi ayarın ne işe yaradığını da açıklayacağız. Bu sayede vermiş olduğumuz ayarları kendi refleksinize ve cihazına göre de revize edebileceksiniz. 🙂

PUBG Mobile Lite Kamera hassasiyeti (serbest bakış) ayarları

Karakter araç hassasiyet ayarı sizin karakterinizin sağ ve sola dönme hızıdır. Bu ayarı 120%yaparak etrafımızı normale göre biraz daha hızlı bir şekilde kontrol edebiliriz. Yakınımızdaki araçları, evleri, lootları daha hızlı fark edebiliriz. Paraşütle atlama ayarını 116% yaparsak ise paraşütle atlarken etrafımızdaki düşmanları hızlı bir şekilde fark edebiliriz ve düşmana göre bir avantaj sağlamış oluruz.

Kamera  Hassasiyeti (karakter, araç): 120%
Kamera  Hassasiyeti (paraşütle atlama): 116%

Pubg-Mobile-Lite-Hassasiyet-Ayarlari

 

Pubg Mobile Lite Kamera Hassasiyeti

Dürbünsüz ayarımızı 113% yapıyoruz ve bu şekilde dürbün bulamadığımız anlarda veyahut dürbünsüz silahlarda ateş ederken hızlı bir şekilde silahı düşmana doğrultabiliyoruz. Yakın mesafedeki düşmanları bu ayar sayesinde hızlıca etkisiz hale getirebiliyoruz. Dürbün varken ise dürbünümüze göre nişan almayı kolaylaştıran ve sekme sorununu azaltan ayarları altta bulunan resimden ulaşabilirsiniz. Bu ayar özellikle Pubg mobile lite hassasiyet ayarları telefon için uygundur.

Dürbünsüz: 113%
Lazer, Holografik N.: 62%
2x Dürbün: 32%
3x Dürbün: 16%
4x Dürbün: 16%
6x Dürbün: 13%
8x Dürbün: 11%

Pubg-Mobile-Lite-Hassasiyet-Ayarlari-1

 

Pubg Mobile Lite Ateş Etme Animasyon Hassasiyeti

Gel gelelim en önemli ayarlarımıza. Eğer belli bir rütbede kaldıysanız ve daha fazla ilerleyemiyorsanız muhtemelen ateş etme animasyon hassasiyetinden dolayıdır. Bu ayarların önemini çoğu kişi bilmez. Silahımızın asıl sekmemesini sağlayan ayarlar bunlardır ve pubg mobile lite hassasiyet ayarlarında en önemli kısım burasıdır. Bu ayarları eksiksiz bir şekilde yaptığınızda farkı sizde göreceksiniz.

Dürbünsüz: 116%
Lazer, Holografik N.: 56%
2x Dürbün: 34%
3x Dürbün: 24%
4x Dürbün: 16%
6x Dürbün: 14%
8x Dürbün: 11%

Pubg-Mobile-Lite-Hassasiyet-Ayarlari-2

 

Jiroskop Hassasiyeti

Jiroskop kullananlar içinde özel ayarları paylaşmak istedik. Eğer jiroskop kullanıyorsanız alttaki ayarlar ile oyun oynama performansınızda ciddi bir artış yaşayacaksınız. Mutlaka denemelisiniz.

Dürbünsüz: 150%
Lazer, Holografik N.: 105%
2x Dürbün: 81%
3x Dürbün: 61%
4x Dürbün: 55%
6x Dürbün: 46%
8x Dürbün: 38%

Pubg-Mobile-Lite-Hassasiyet-Ayarlari-3

Paylaştığımız ayarlar en başta da dediğimiz gibi dünyanın en iyi pubg mobile ayarlarıdır. Bu ayarlar sizi oyunda 1-0 önde başlatacaktır. Oynayış tarzınıza göre istediğiniz  yerde yeni ayarları test ederek değiştirebilirsiniz ancak eğer hassasiyet ayarını yapma konusunda henüz iyi seviyede değilseniz burada paylaştığımız ayarlara dokunmamanızı tavsiye ederiz.

Son olarak  Pubg Mobile Lite Hassasiyet Ayarlarını Sıfırlamak isteyenler de bu ayarları gönül rahatlığı ile  yapabilirler.  Bir sorun varsa yorum olarak iletebilirsin.

Önerilen Konu: Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

 

Videolu olarak anlatım isterseniz de alttaki videoyu izleyebilirsiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir