PUBG Mobile En İyi Ayarlar

PUBG Mobile En İyi Ayarlar

PUBG Mobile oyunu siz değerli kullanıcılarımız tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlere en iyi oyun oynamanın, PC de değilde Mobilde olduğunu belirtmek istiyorum. Hali hazırda, bilgisayardaki oyunun orjinal hali gibi, yüksek boyutlarda olmasının yanı sıra, güçlü bir işlemci ve de grafik kartı istemektedir. Oyunda ki akışa göre, daha hızlı ve daha kontrollü bir oyun oynamak her kullanıcının isteğidir. Birazdan sizlere PUBG Mobile En İyi Ayarlar ile bazı grafik kontrollerinin daha iyi hale gelmesi için yöntemler sunacağız.

Oyunun sizlere sunduğu varsayılan ayarlar maalesef kullanıcılar için yetersiz kalıyor. Karşı karşıya geldiğiniz düşmanı daha rahat görebilmeniz, karakterinizi daha rahat kontrol edebilmeniz için belirli düzenlemeler yapmanız gerekmektedir.

PUBG Mobile En İyi Ayarlar

PUBG Mobile – Genel Ayarlar

PUBG Mobile, grafik ayarlarında kullanıcıların en çok yaptığı hatalardan biri olan grafiklerin Dengeli HD, HDR veya Ultra HD olarak kullanılmasıdır. Bu ayarı Akıcı olarak değiştirip, FPS’yi yükseltin. Bu durum görüntü kalitesini ufak çaplı düşürecektir. Bu kalite açığını da Renkli seçeneği ile biraz olsun önlemek mümkündür. Düşmanınız karşınıza geldiğinmde daha belirgin görebilmek için bu ayarı yapmanız gerekmektedir.

PUBG Mobile – Hassasiyet Ayarı

PUBG Mobile oyununun akışını belirleyen en önemli ayar, Hassasiyet Ayarı dır. Hassasiyet ayarları o kadar önemli bir konudur ki sadece bu ayarları düzgün bir biçimde yapmanıza size %60 oranında zafer getirecektir. Detaylı Hassasiyet ayarları için alttaki linki inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları (Dünyanın En İyi Hassasiyet Ayarları)

PUBG Mobile-Pompalı Atış Modu

Yukarıda yer alan ayarlardan pek bir farkı bulunmamaktadır. Bu ayarı kullanmanız sizin daha fazla düşman öldürmesine fayda sağlayacaktır. Bunun yanında göreceli olarak kullanabileceğiniz, eğildiğiniz anda, dürbününüzü netleştirmenizi sağlayacak ayarları da etkin hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile – Kişisel Ayarlar 

PUBG Mobile de Kişisel ayarları siz kendinize göre yapmanız gerekmektedir. Yazımı sonlandırmadan önce sizlere bu ayarların tamamen kişisel olduğunu belirtmek isterim. Her oyuncunun bu ayarlarla oynamasını elbette bekleyemeyiz. Sizlere yol göstermek, isteklerinizi ön plana çıkarmak, oyununuzu daha kullanışlı hale getirmek için bu ayarları paylaştık. Grafik ayarlarını uygulamanızın da size fayda sağlayacağını belirterek, müsadenicele yazımı tamamlamış oluyorum. Bol keyifli oyunlar dilerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir