PUBG Mobile Ban Kaldırma

PUBG Mobile Ban Kaldırma

2018 yılındaki gibi, bu yılın da en çok oynanan mobil oyunu PUBG Mobile olmuştur. Her oyunda olduğu gibi, bu oyun içerisinde de bası hesapların, PUBG Mobile uygunsuz bulunduğu sebeplerden dolayı oyuncuların hesapları banlanmaktadır. PUBG Mobile de oyuncu kitlesi artış gösterdikçe ban sebepleri de değişiklik ve artış göstermektedir. Bu artışın asıl nedeni, oyuncuların, oyun oynarken yaptığı hilelerden kaynaklanmaktadır. Bugünkü yazımızda, PUBG Mobile Ban Sebepleri ve PUBG Mobile Ban Kaldırma konusunda bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Yapılan araştırmalar sonucu, birçok insanın banlanma nedeni, ahtapot adı verilen bazı ekipmanların kullanılması olarak belirtilmiştir. Bu ahtapot denilen ekipman, PUBG için özel tasarlanmış bazı klavyeler ve farelerdir. Bu ekipmanları, Tencent Games yasaklamış durumdadır. Oyunun içerisinde bulunan oyuncular bu ekipmanları kullandığı tespit edildiği takdirde, ciddi cezalara maruz kalmaktadırlar.

PUBG Mobile Ban Kaldırma

PUBG Mobile Ban Sebepleri

  • Ghost yapmak (Yayıncıları seyrederek oynamak)
  • Takım arkadaşınızı öldürmek (Bombayla )
  • 3. Parti yazılımları kullanmak (Görüntü kalitesini iyileştirmek için.)
  • Dosya değiştirmek (Silah desenlerini belirlemek için)
  • Takım kurmak (Solo maçlarda ekip kurmak için )
  • Bug’ları kullanmak (Bug’ları kendi lehinize kullanmak)
  • Aimbot (Yerinde sekmeme hilesi )
  • Uygunsuz mesajlar (Chat üzerinde küfür ve hakaret)
  • Hileli takımlarda oynamak (Aimbot kullanıcılarına katılmak)
  • Ödeme sahtekarlığı (Usulsüz satım alımlar yapmak)

 PUBG Mobile Ban Kaldırma

Yukarıda sizlere, neden ve nasıl ban yediğinizden bahsettik. Şimdi sıra en önemli kısma gelmiştir. PUBG Mobile Ban Kaldırma ve Bana itiraz etme noktası. Oldukça basit ancak karmaşık bir iş olan bu kısım da aslında tek yapmanız gereken şey bir itiraz dilekçesi göndermektir. Göndereceğiniz, itiraz mesajı oldukça sade, akıcı ve açık olmalıdır. Eğer karışık ve anlamsız ifadelerle, hesap banını açtırmak isterseniz, bu isteğiniz reddedilebilir.

PUBG Mobile de hesabınızın banını kaldırma işlemi için size bir dilekçe sunulacaktır. Bu dilekçeyi doğru doldurduğunuz takdirde, PUBG Mobile tarafından değerlendirmeye alınacak ve banınız kaldırılacaktır. Aşağıda yer alan dilekçe de gereken kısımları, kendi bilgilerinize göre doldurun ve yine aşağıda belirtilen iletişim adreslerine gönderin. Bu itiraz dilekçesi sayesinde hesabınız büyük ihtimalle açılacaktır.

PUBG Mobile Ban İtiraz Dilekçesi Yazma Örneği

Gönderilecek Adres – İletişim Maili:

PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

Konu Başlığı:

Neden PUBG hesabım yasaklandı?

Konu İçeriği:

Hesabım gereksiz yere yasaklandı. Bu yasağı kesinlikle kabul etmemekle beraber, itirazımı sunuyorum. Hesabım sebepsiz yere yasaklanıp, oyundan uzaklaştırıldım. Hiç bir kanıt ve delil olmadığı gibi, uygunsuz bir davranışta olduğunu düşünmüyorum. Eğer var ise, kanıt sunmanızı rica ederim. Hesabımın yeniden açılması konusunda sizlerden cevap bekliyorum.

Hesap Bilgileri:

Hesap detayları:
Kullanıcı adı:
ID:
Seviye:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir