PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma

Battle Royale türünün en iyi oyun türü olan Player Unkown un Bluehole ortaklığıyla birlikte piyasaya çıkardığı PUBG Mobile Oyunu kısa sürede bir çok kullanıcı bulma imkanına sahip olmuştur. İlk piyasaya çıktığında oyunun indirilme sayısı 10-15 milyon iken şuanda 100 milyonu geçmiştir. Bu yazımda sizlere oyunun ne kadar çok tercih edildiğinden, popülaritesinden bahsetmeyeceğim. Son zamanlarda oyuncuların bir türlü arayıp bulamadığı PUBG Mobile Oda Kurma ile alakalı bütün detaylardan bahsetmeye özen göstereceğim.

PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma Rehberi

Sizlere öncelikle Oda Kurmanın mantığından bahsetmek istiyorum. Kısa bir örnekle açıklamak gerekirse, hemen her oyunu arkadaşlarla oynamak hepimizin hoşuna giden bir durumdur. Her oyunda olduğu gibi, PUBG Mobile de de arkadaş listenizde sizinde oynamak isteyen arkadaşlarınıza, takımınızda yer olmadığında oda kurmayı tercih edebilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Nedir?

PUBG Mobile Oda Kurma, profesyonel oyuncular için tasarlanmış bir oyun modu diyebiliriz. Normal şartlarda rastgele bir rakiple karşılaşmak yerine, odada yer alan mevcut rakiplerinizle karşılaşabilirsiniz. Aslında bakacak olursanız, PUBG Mobile gibi oyunların turnuvaları genellikle çevrimiçi olarak gerçekleşmektedir. Durum böyle olduğundan dolayı, hem turnuva düzenleyenler hem de oyuncular için oda kurma yöntemi, sıkıntısız bir yöntem olmaktadır.

Sıradan bir oyuncu olsanız bile PUBG Mobile’in oda kurma özelliği sayesinde, hiç bir masraf etmeden, kendi çevrimiçi turnuvanızı oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı

Kendinize ait bir PUBG Mobile Oda Kurmak için Oda kartı veya Gelişmiş Oda Kartı gibi ögelerden en az bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir. Klan bölümünde yer alan Dükkandan 300 Klan puan karşılığında Oda Kartı alarak, bir defaya mahsus olarak oda kurabilirsiniz. odayı kurduktan sonra ise sadece bir karşılaşma atılabilecektir.

PUBG Mobile Oda Kurma Ayarları

Oyunun ara yüzünde yer alan ev simgesine tıklayarak oda açma işlemine başlayabilirsiniz. Eğer envanterinizde, Oda Kartı var ise kendi odanızı açabilirsiniz, aksi halde şifresiz bir odaya girme ihtimaliniz çok düşüktür.

Kendinize ait oda açmak için belirli bir klan sayısına ulaşmalı, Oda kartına ya da Gelişmiş oda kartına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer yeterli Klan puanınız yok ise, üzgünüm ama siz de kendinize ait bir oda açamazsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir