PUBG Mobile Kore Sürümü

PUBG Mobile Kore Sürümü

PUBG Corporation vasıtasıyla geliştirilen PUBG Mobile Kore Sürümü, Kore ve Japonya bölgesine özel olarak geliştirilen PUBG sürümüdür. PUBG geliştiricisi tarafından desteklenen PUBG Mobile KR, PUBG sürümleri arasında bilgisayar sürümüne en çok benzeyen oyun olarak öne çıkmaktadır. Hem grafik, hem üç boyutlu detayları sayesinde, en gerçekci versiyon olduğunu belirtmek iyi olacaktır. Oyunun tüm mantığı ve kurgusu tüm diğer sürümlerle aynıdır.Battle Royale oyunları arasında en ön sırada yer alan PUBG Mobile, Kore sürümü sayesinde milyonlarca insana ev sahipliği yapmaktadır. Eğer siz de telefondan PUBG Mobile i gerçekci bir deneyimle yaşamak istiyorsanız, PUBG Mobile KR APK dosyasını indirebilirsiniz. Oyun dilinin Korece olduğunu unutmayın.

PUBG Mobile Kore Sürümü

PUBG Mobile Kore Sürümü Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Kore sürümünü, Cloud Mail Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir kısmına bastığınızda, sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alacaktır. Oraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra,oyun XAPK formatında olduğundan dolayı kurulumu da böyle yapmanız gerekmektedir. APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurabilirsiniz. Bundan sonra da oyunun kurulduğunu göreceksiniz. Oyununuzu keyifle oynayabilirsiniz.

Pubg Mobile Kore Sürümü İndirmek İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir