PUBG Mobile 98 Hatası

PUBG Mobile 98 Hatası

Birçok insanın sevgisini kazanan PUBG Mobile oyununda elbette bazı hatalar meydana gelmektedir. Bugün sizlere, PC de ki Tencent Gaming Buddy emülatöründe PUBG mobile oyununu oynarken %98 hata problemiyle karşılaşabilirsiniz. Bu hata problemini nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Çözülmesi oldukça kolay bir hata olsa da pek çok insan bunu umursamamaktadır.

PUBG Mobile oyununun oyuncu sayısı kurulduğu günden bu yana artış gösterse de elbette ki oyun içerisinde yer alan grafikler, hatalar da bir  karar etış göstermektedir. Yeni gelen güncellemeler nedeniyle emülatör üzerinde de hatalar artmıştır. Bu sebepten ötürü oyunun oyuncuları pek memnun değillerdir. Son olarak sizlerin merak ettiği konu olan PUBG Mobile 98 Hatası konusunda sizlere bilgi vereceğizç Okumaya devam edin.

PUBG Mobile 98 Hatası

PUBG Mobile 98% hatası nedir?

PUBG Mobile oyununu ilk başlatırken oyunda hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu hata olduğunda, oyun tam anlamıyla yüklenmeyecek ve %98 de takılacaktır.

Araştırma yaparken, emülatörün oyunu bile indirmediğini ve başlatmadığını farkettim. Siz dede aynı %98 hatası var ise, önce Emülatörü kontrol ederek, Tencent Gaming Buddy nin oyunu başlattığını bilmeniz gerekmektedir. Eğer bunlara dikkat etmezseniz, siz de hata ekranıyla karşılacaksınız.

PUBG Mobile %98 Hatası Çözümü

Windows Dosya gezginine girerek, geçici klasörü bulun ve orada bulunan oyunu silin. Şimdi Tencent Gaming Buddy de oyunu tekrar indirin. İndirme işlemini tamamladıktan hemen sonra oyunu başlat düğmesine tıklayın.

Eğer istemsiz de olsa iptal seçeneğine tıklarsanız, PUBG Mobile Tencetn Gaming Buddy den tekrar indirmeniz yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir