Fortnite İP Ban Nasıl Çıkarılır

Fortnite İP Ban Nasıl Çıkarılır

Herkesi PS4’üne sokan bu destansı savaş rotası 2018’in en popüler ve bağımlılık yapan oyunlarından biri olarak kabul ediliyor.

Bu yasak, Şartlar ve Koşullar sözleşmesini bu kadar iyi okumamış olan kullanıcıları ihlal etmenin mantıklı bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Bu gibi yasakları hızlı tempolu hayatta kalma oyununda uygulamak, oyun deneyimini olumsuz yönde etkilemenin yanı sıra, oyun topluluğunu bir bütün olarak hayal kırıklığına uğratıyor. Yasağı kaldırmak ve optimum bir oyun deneyimi sağlamak için, herhangi bir PC, Mac, Android, iOS işletim sistemi, Xbox ve PS4’te sanal bir özel ağ kullanmanızı öneririz.

Fortnite İP Ban Nasıl Çıkarılır

İP’ler Neden Fortnite de Yasaklandı

Fortnite oynamaya çalışırken VPN veya proxy servislerini kullanmamanızı öneririz. ”Bu tür bir mesaj, Fortnite yasağının varlığının nedenini bütünüyle özetler.

Açıkça “Fortnite’ı bir şekilde veya herhangi bir şekilde“ yasadışı veya Hizmetlerin kullanım amacı kapsamı dışında ”olan bir amaç için oynamış olduğu düşünülen oyuncuların” yasaklanacağını açıkça belirtiyorlar . Yani engellenmiş olmanızın nedeni muhtemelen bunlardan biriyle ilgilidir. Hoşnutsuz oyuncular ayrıca hilecileri rapor eder ve bu da IP adreslerinin yasaklanmasına neden olur. Bazen blok saatlerce, günlerce sürer ve bazen belirsiz olabilir.

Oyun geliştiricileri ihlalleri ve yasa dışı uygulamaları tespit etme yollarına sahiptir. Oyunun kurallarını ihlal etmekten daha iyisini bilmeliydin. Oyuncuların dikkat etmesi gereken şeylerden biri, Oyun’un hizmet şartlarının VPN kullanımını yasaklamamasıdır.

VPN İle Fortnite Oynat

Bir VPN sizi internete özel bir ağ üzerinden bağlar. Bu, tüm trafik ve verilerinizin İnternete ulaşmadan önce bu aracı cihazdan geçtiği anlamına gelir. Fortnite oynarken bu şifreleme işlemi çok yararlı olabilir çünkü bu isimsiz olarak oynayacağınız anlamına gelir. Bir VPN’nin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, açıklamamıza izin verin. VPN uygulamasını servis sağlayıcıdan başlattığınızda, başka bir ülkenin sunucusuna bağlanırsınız.

Bu, fiziksel olarak orada bulunmasanız bile, size o ülkenin IP adresini sağlayacaktır. Sonuç olarak, Fortnite sunucuları, bağlandığınızda gerçek IP adresinizi göremez. Bunun yerine, VPN sunucusunun IP’sini görecekler. Fortnite oynarken bir VPN kullanmanın daha da iyi yanı, İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi oyun oynamanızı görememesidir. Dolayısıyla, ISS’ler proaktif olarak bağlantı hızınızı kesemez. Çevrimiçi oyunlar her zaman oyuncuların kredi kartı bilgileri de dahil olmak üzere değerli kişisel veriler sunduğunu bilen bilgisayar korsanlarını cezbeder. Kötü niyetli saldırılardan korunmanın tek yolu bir VPN’e abone olmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir