WHATSAPP’TA ENGELLEYEN KULLANICIYA NASIL MESAJ ATILIR?

WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atma Yöntemleri

Sevgilinizle veya arkadaşınız ile yüz yüze ya da WhatsApp Uygulaması üzerinden tartıştınız. Sizinle konuşmak istemediğini belirtmek adına uygulama üzerinden sizi engelledi. Sizin haklı olduğunuz sebepler var ve bunu ona bildirerek barışmak tekrar konuşmak istiyorsunuz. Fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Müjde bu yazımızda sizi WhatsApp’ta engelleyen kullanıcıya mesaj atma yöntemleri sunacağız.

WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atma Yöntemleri
WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atma Yöntemleri

WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atmak

Bunun için kolay ama riskli ve uğraştıran ama riski olmayan iki adet yöntem bulunmakta.

1. Yöntem:

Basit olan bu yöntem ile WhatsApp engelli arkadaşa mesaj atma işlemini gerçekleştireceğiz.
Bu işlem için WhatsApp aboneliğinizi iptal etmeniz yeterli olacaktır. Yani bir nevi hesabınızı tamamen sileceksiniz. Ardından yeni hesap oluşturarak arkadaşınıza mesaj atma imkânınız olacak. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim, WhatsApp aboneliğinizi iptal edip yeniden oluşturduğunuzda, yeni hesabınızın karşıdaki kişide olmayacağı için dolayısı ile engeli de bulunmayacak.
Ancak hatırlatmalıyım ki başta da söylediğim gibi riskleri mevcut. Bu riskler ise WhatsApp sohbetlerinizin silinmesi, bulunduğunuz gruplardan otomatik olarak çıkması gibi kiminin önemsediği kiminin ise umurunda olmayan küçük şeyler ama unutmayın sizi engelleyenlerin engeli kalktığı gibi sizin engellediklerinizde kalkacaktır.

WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atma Yöntemleri

2. Yöntem:

Bu yöntemde 3. Bir kişiye daha ihtiyacınız olacak, neden mi? Bu kişi sizin ile arkadaşınızın arasında köprü işlevi görecek. Arkadaşınızdan bir grup kurmasını sizi ve engelleyen kullanıcıyı eklemesini ardından gruptan çıkmasını isteyeceksiniz.
Böylece ne bir sohbet yedek kaybı ne bir gruptan çıkma derdi yaşayacaksınız. Ayrıca varsa engellediklerinizin engelleri de kalkmayacak. Kulağa hoş geliyor değil mi yalnız dediğimiz gibi biraz zahmet gerektiren bir iş.

WhatsApp’ta Engelleyen Kullanıcıya Mesaj Atma Yöntemleri

Bu yazımızda WhatsApp’ta blok yediğiniz kişiye mesaj atma yöntemlerini açıkladık. Muhakkak işe yarayacaktır. Takipte kalmanız dileğiyle bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir