TURKCELL GÜNCEL BEDAVA KAMPANYALAR (İNTERNET-DK-SMS)

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 ”Bip” İle Her Gün Mesaj Gönderin 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Bip ile 5 gün boyunca hergün arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirip 5 gün boyunca günde en az 10 mesaj, toplamda 50 mesaj göndermiş olmanız gerekiyor.Daha sonra Turkcell 1gb hediyenizi size yollayacaktır.
 Bip Messenger İle Grup Sohbeti Kur 1GB İnternet Kazan!
Yine Turkcellin BİP İle Sunduğu Bedava İnternet Kampanyasından Bahsedelim.. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirin ve açın telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra bir grup sohbeti açın ve 2 arkadaşınızı bu sohbete ekleyin ve gruba bir mesaj yazın.Böylelikle 1Hafta geçerli 1GB İnternet paketinin sahibi olacaksınız.
  Turkcell Gollercepte 500MB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Gollercepte ile takımınızın haberlerinden haberdar olur aynı zamanda 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell GollerCepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’dan ücretsiz olarak indirin ve uygulamayı açın.gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.
Aynı Zamanda uygulama içinden arkadaşlarınızıda uygulamayı indirmeye davet ederseniz her davet için ek 500mb kazanacaksınız. 🙂

Turkcell Dergilik Uygulaması İle 1GB Kazanın.
Dergilik Uygulamasını indirin ardından ücretsiz dergilerden birini yükleyin kısa süre içinde 1 gb hattınıza tanımlanacaktır.
 Salla Kazan İle Her Hafta İnternet,Dk,Sms Kazanın.
Telefonunuz 4.5 Uyumlu ise hemen HESABIM uygulamasını indirin ve sizde salla kazan fırsatından faydalanın.
Her Gol 100MB Kampanyası
GOL sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanmaya ne dersin? GOL Yazıp 9100’a göndererek 3 TL’ye seçtiğin maç için maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanebilirsin. Eğer maçta gol olmazsa minimum 100 MB bizden! Maksimum 1000 MB kazanabileceğini unutma ve en güzel haber kampanyaya katılım SMS’i ücretsizdir..
Yaani 1GB Kampanyası
Yaani uygulaması üzerinden bulunduğun ay içerisinde en az 20 arama yaparak haftalık 1 GB hediye kazanabilirsin. Aramalarının en az 1 tanesini mobil şebeken üzerinden yapmalısın. Hediyen 48 saat içerisinde tanımlanır..
KİM 1GB İSTER Kampanyası
BiP uygulamasında ‘Keşfet’ alanı altındaki ‘Kim 1 GB İster?’ kanalını takip ediyor musun? Cevap hayırsa hemen takibe başla  ve sorulan 15 soruya da doğru cevap verip haftalık 1 GB kazan..
Yaani 1GB Kampanyası 2
Türkiye’nin arama motoru ‘Yaani’ uygulamasını hala yüklemediysen acele etmelisin! Uygulamayı yüklediğinde 1 hafta geçerli 1 GB internet paketi hediyesi kazanabilirsin. Hediyenin tanımlanması için yükledikten sonra Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) sadece bir kere uygulamayı kullanman yeterli..
Sürpriz Nokta Kampanyası
Emocan’ın Türkiye’nin her yerine sakladığı hediyeleri toplamaya hazır mısın? Bip uygulamasında Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalını sen de takip et, onlarca hediyeyi kazanma şansını yakala. Nasıl oynanacağına dair videoya, Sürpriz Nokta kanalının içerisinde, HAKKINDA butonuna basarak ulaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir