TURKCELL ÜCRETSİZ SMS PAKETLERİ

Turkcell, günümüzün en güçlü operatör ağlarından birisidir. Bu operatör, sadece müşterilerine özel zaman zaman çeşitli hediyeler vermekte ve böylelikle müşterilerinin takdirini ve memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir. Hediye olarak gerek internet paketi, gerek konuşma (dakika) paketi, gerekse SMS paketi gibi birçok hediye sağlayan Turkcell, bu sayede kullanıcılarını memnun etmeye çalışmaktadır. Sizlerde bu tip avantajlardan yararlanabilmek adına Turkcell’in resmi web adresini güncel olarak takip edebilir, böylelikle yeni çıkan kampanyalardan anında haberdar olarak, hattınıza bu tür kampanyaları işleyebilirsiniz. Turkcell’in çıkarmış olduğu ve şuan için aktif olan birçok kampanyası bulunmaktadır. Aşağıdaki maddeler üzerinden Turkcell’in ne tür kampanyalara sahip olduğunu öğrenebilir ve dilerseniz hattınıza bu kampanyaları tanımlayabilirsiniz;
Turkcell Bedava SMS Paketleri;
Yöntem 1 ;
Turkcell’in bedava SMS paketlerinden yararlanabilmek adına, cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, ‘’Evet SMS’’ yazıp bu mesajı 2222’ye iletin. 2222’ye ileteceğiniz tüm mesajlar için herhangi bir ücret ödememektesiniz. Böylelikle bedava 1000 SMS hakkı kazanacak ve bu mesajı tüm sevdikleriniz ile 1 ay geçerli olmak suretiyle kullanabileceksiniz. Sizlerde aktardığımız bu bilgiyi hemen uygulayarak, bedava SMS paketi kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu SMS paketini, istediğiniz operatöre bağlı bir arkadaşınız ile harcayabilirsiniz. Turkcell, bu anlamda müşterilerine bir kısıtlama getirmemiştir. Böylelikle tüm arkadaşlarınıza internetinizin veya dakikanızın olmadığı anlarda SMS ile ulaşabilir, böylelikle iletişimden geri kalmamış olursunuz. Sizde hemen verilen bu yöntemi deneyerek, bedava SMS paketine anında sahip olabilirsiniz.
Yöntem 2;
Yine cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek, mesaj yazma kısmına ‘’Merhaba’’ yazın ve yine 2222’ye bu mesajı iletin. Böylelikle Turkcell’den bedava SMS paketi kazanacaksınız. Oldukça basit olan bu yöntemleri hemen uygulamaya başlayabilmeniz mümkündür. Ancak her ay bir yöntemi denemeniz, sizin için çok daha etkili olacaktır. Çünkü bir kez yazdığınız mesajdan kazandığınız SMS’i, tekrar yazmanız durumunda kazanamamaktasınız. Hal böyle olunca bir kısıtlamada meydana gelmektedir. Sizlerde bu yöntemlerini kullanarak, anında bedava SMS paketine sahip olabilir ve bu paketi tüm operatörlerde geçerli olmak üzere harcayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir