Android Telefonu İphone Görünümlü Yapmak

 

Bir Android cihaza sahipseniz ve klasik görünümünden artık sıkılmaya başladıysanız sizin için iyi bir önerimiz var. Telefonunuzu IOS Görünümlü yapmak istermiydiniz? Tabi ki de yapmak isterdiniz, çünkü İphone telefonlar pahalı ve arayüzleri diğer cihazlara göre daha iyi görünüyor.

Bu işlemleri yapmadan önce telefonunuzun indireceğiniz uygulamaları ve bunları çalıştırırken size yeterli performansı veremeyeceğini lütfen unutmayın. Çünkü indireceğiniz uygulamaların her biri farklı görevler yapıyor.

İlk öncelikle yazılı anlatım yerine video anlatım benim için daha iyi olur derseniz daha önce EnesBey Adlı bir blog sitesinin paylaştığı video sayesinde siz de bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Gerekli Uygulamaların Listesi

 

 

 • Assistive Touch APK
 • Bildirim Çubuğu APK
 • Control Center APK
 • İTunes APK
 • Kilit Ekranı APK
 • Klavye APK
 • Launcher APK
 • Safari APK

Kurulum ve Anlatım

 

 1. Telefonun ayarlar kısmına gidip güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklara izin ver kısmını işaretleyin.
 2. Daha sonra indiriğiniz Uygulamaların toplu bulunduğu zip dosyasını açabilmek için Google Play marketten Es Dosya yöneticisini indirin ve kurun.
 3. Es Dosya yöneticisi uygulamasına girin ve download klasörü içerisinde indirmiş olduğunuz IOS.zip dosyasına basılı tutun ve buraya çıkart diyerek içerisindeki bulunan apk dosyaları çıkartalım.
 4. Daha sonra orada bulunan uygulamaların hepsini teker teker kuralım.
 5. Kurduğumuz uygulamalardan sonra anasayfa tuşuna basalım ve Launcher seçimi sırasında ıos launcher’ı seçin ve varsayılan olarak ayarla butonuna basın.
 6. Diğer uygulamalara tek tek girerek hepsini etkinleştirelim ve sorduğunda her zaman varsayılan olarak ayarla butonlarına basalım.
 7. Tüm uygulamaları kurduğunuzda artık telefonunuz artık bir İphone gibi IOS görünümüne kavuşmuş olacaktır.Yazımı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂 eğer yapamadığınız bir şey veya yanlış giden bir şeyler varsa lütfen yorum kısmından belirtmeyi unutmayın, belirtmezseniz telefonunuz İphone olmasın inş.