PUBG Mobile Dans Etme

PUBG Mobile Dans Etme

PUBG Mobile severlerin her geçen gün artış göstermesiyle beraber, birçok sorun da ortaya çıkmıştır. Son zamanların en çok tercih edilen mobil oyunları arasında Fortnite ve PUBG Mobile ile ilgili aklınıza takılan konuların cevaplarını siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Bu zamana kadar diğer oyunların yapabileceği her şeyin en iyisini PUBG Mobile de yapabiliyordu. Ya da en azında Batı ülkelerinde PUBG Mobile oyununun hızlı ve beklenmedik bir şekilde yayılmasıyla, oyuna yeni güncellemeler gelmesi de zorunlu hale gelmiştir.

Fortnite ile PUBG Mobile arasında herhangi büyük bir fark bulunmamaktadır. Harita, silahlar ve kurallar aynıdır. Ancak iki oyun arasındaki önemli farklardan biri görseller daha düşük kalitetededir. İki oyunun kontrolleri çok farklıdır. Her oyunda bir rekabet olduğu gibi PUBG Mobile de de rekabet oldukça fazladır. Şimdi sizlere PUBG Mobile Dans Etme konusunda en iyi ipuçlarını vermeye özen gösteriyoruz. Okumaya devam edin.

PUBG Mobile Dans Etme

PUBG Mobile de Dans Hareketleri

PUBG mobile oyunu oynayanların sıklıkla kullandığı figürler arasında dans hareketleri gelmektedir. Özellikle de oyuna yeni başlayanların bilmediği bu hareketler ile ilgili bizlere çok fazla soru gelmektedir. Bundan dolayı bugün sizlere PUBG Mobile de Dans Hareketleri Nasıl Açılır? sorusunun cevabını sizlere vereceğiz.

PUBG Mobile Dans Hareketleri Nasıl Açılır?

PUBG Mobile oyununda rakibinizin canını aldıktan sonra dans etme hareketleriyle renkli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken işlemleri sizlera adım adım açıklayacağız.

  • Öncelikli olarak PUBG Mobile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölüm de yer alan seçenekler veya Ayarlar bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Buradan hemen sonra Özelleştir menüsüne giriş yaparak karşınıza çıkan birçok menüden seçim yapmanız gerekmektedir. Bu menüler, Dolap, Silahlar, Teçhizat, Emote ve Görünüm menüleridir.
  • Bu menüler arasında yer alan Emote menüsüne giriş yaparak burada bulunan dans figürlerinden hoşunuza gidenler arasında seçim yaparak, kendi özelleştirme menüsüne eklemeniz gerekmektedir.
  • Bu figürler arasından birden fazla slot olduğunu ve hepsini aynı zanda kullanma şansınız olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu yüzden de kullanmayı istediğiniz dans figürü için figürün üzerine tıklayarak, istediğiniz figürü seçerek kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek siz de artık dans figürleri ile oyununuzu renklendirme şansını elde etmiş olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir