PUBG Mobile Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

PUBG Mobile Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

PUBG Mobile oyuncuları, kadro çıkarmaya çalışırken “bu oyuncu ve oyunun farklı sürümlerine sahip” yazan bir hatayla karşılaşıyor olabilir. Soruna neden olan ve oyununuzu güncellemek için yapabileceklerinizden bahsetmek istiyorum.

PUBG Mobile Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Nasıl Düzeltilir

PUBG Mobil belli platformlar veya bölgeler farklı yapılarında olduğunda “farklı sürümleri” hata ekinler PUBG Mobile farklı zamanlarda. Büyük oyun güncellemeleri dağıtılma aşamasındayken sıklıkla karşılaşılır.

Mobil oyun güncellemeleri genellikle dağınık şekillerde dağıtılır, bu nedenle iOS veya Android’deki iki arkadaşın aynı platformda olsalar bile bu hatayı almaları nadir değildir. Ancak, platformlar arası oynayanlar için sorun biraz daha yaygın. Basit bir ifadeyle, cihazınızın güncellemeleri indirmek için kullandığı sunucu henüz PUBG Mobile’ın en son sürümüne sahip olmayabilir.

PUBG Mobile Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

Güncelleme Yapılmadığında ‘PUBG Mobile’ı Güncelleme

Ne yazık ki, bu sorunu çözmenin tek yolu sabırlı olmak ve oyunun geliştiricilerinin güncelleme dağıtım işlemini bitirmesini beklemektir. Amaç, bu uyumsuzluk penceresini mümkün olduğunca kısa yapmak olsa da, bazen olması gerekenden biraz daha fazla uzatan sorunlar var.

Güncelleme genellikle hazır olduğunda otomatik olarak indirilir, ancak en son sürüme biraz daha hızlı ulaşmanızı sağlayan manuel kontrol alternatifleri vardır. Hem iOS hem de Android genelinde PUBG Mobile , oyun başlatıldığında zaman zaman indiriliyor. Bu nedenle, uygulamayı kapatıp güncelleme olup olmadığını görmek için oyunu yeniden başlatın.

İOS ve Android cihazlarda istemci tarafı güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek için aşağıdaki adımları da kullanabilirsiniz.

iOS

  1. App Store’u açın ve “Güncellemeler” düğmesine basın.
  2. Yenilemek için güncelleme listesinin en üstünde aşağı kaydırın ve bekleyen tüm uygulama güncellemelerini yüklemek için “tümünü güncelle” ye basın. Şanslıysanız, PUBG Mobile bu listenin bir parçası olacaktır. Değilse, beklemeye devam etmeniz gerekir.

Android

PUBG Mobile’daki “farklı sürümler” hatası hakkında bilmeniz gereken tek şey bu .

PUBG Mobile Android ve iOS’ta şu anda hazır. Duruma bağlı olarak, her iki platformda da “farklı sürümler” hatası oluşuyor.

Şu an PUBG Mobil’de “farklı sürümler” hatasını alıyor musunuz? Oyununuzu güncellerken sorun mu yaşıyorsunuz? Bize yorum kısmında anlatın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir