İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

 

2 instagram hesabı nasıl açılır, instagram hesap açma linki, instagram nasıl açılır bilgisayardan

İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Ios ve Android işletim sistemleri için mobil akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Fotoğrafve Video paylaşım uygulamasıdır.Ticari açıdan, hobileriniz için veya arkadaşlık alanlarında kullanımı artarak çoğalan ve gün geçtikçe kullanıcısı hızla yükselen bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinde daha önce hiç hesap açmamış birinin nasıl işlemler yapması gerektiğini anlatacağız.

2 instagram hesabı nasıl açılır, instagram hesap açma linki, instagram nasıl açılır bilgisayardan

Android veya IOS Akıllı Telefonunuzdan Instagram Hesabı Oluşturmak

Android akıllı cep telefonunuz için Google Play Store’dan, Ios işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan App Store’dan veya Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan Windows Phone Store’dan Instagram adlı uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Uygulamamızı yükledikten sonra uygulamayı açmak için Instagram simgesine dokunun.
Uygulamaya yeni giriş yapacağınız için önünüze hemen giriş yap veya kaydol bölümü çıkacaktır. Kaydol’a basarak işleme devam etmeniz gerekiyor. E-Posta adresinizi girerek İleri’ye dokunun. Bir diğer kayıt yöntemi olan Facebook ile Giriş Yap seçeneğini de seçebilirsiniz.
Facebook ile Giriş yap olan kayıt yönteminde eğer mobil telefonunuzda Facebook’a giriş yapmamışsanız sizden giriş yapmanızı isteyecektir. E-postanız ile kayıt olmak isterseniz Kullanıcı adı oluşturup, şifre oluşturup ve profil bilgilerinizi doldurup ardından Bitti’ye dokunabilirsiniz.
2 instagram hesabı nasıl açılır, instagram hesap açma linki, instagram nasıl açılır bilgisayardan

Bilgisayar Üzerinden Instagram Hesabı Nasıl Açılmaktadır?

Mobil uygulama olarak boy gösteren bu uygulamanın bilgisayar üzerindeki yapılabilecek işlemleri kısıtlı olsa da, kayıt işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için bir tarayıcıya ihtiyacınız vardır.Tarayıcınız üzerinden instagram.com adresine girin.
Facebook ile kaydolmak isterseniz ve henüz facebook hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapmanız istenecektir. E-posta ile kaydolmak için E-posta adresinizi yazın ve kaydol’a tıklayın.

Dikkat edilmesi gereken bir konu E-posta adresinizin doğru olduğundan ve sadece sizin erişebildiğinizden emin olmanız gerekir. Çıkış yaptıktan sonra şifrenizi unutsanız hesabınızı tekrar geri almak için e-posta hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir.

#Etiketler: 2 instagram hesabı nasıl açılır, instagram hesap açma linki, instagram nasıl açılır bilgisayardan

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir