Iphone silinen resimleri kurtarmak

Bazı kullanıcılar için çok büyük bir zaman kaybı gibi gözükse de aslında sizin için birden fazla çözüm yolumuz mevcut, silinen fotoğraflarınızı geri getirememe korkusu yaşamanıza gerek yok tek yapmanız gereken yazımızı okumak ve Iphone silinen resimleri kurtarmak.

1.Silinen Fotoğraflarınızı iPhone’nun Recently Deleted Özelliği sayesinde Kurtarma

Apple, kullanıcının fotoğrafını yanlışlıla telefonundan sildiğini fark ettikten sonra İOS 8 ile beraber yep yeni bir özellik getirdi bu sayede son silinen fotoğraflarınızı geri getirebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde 30 gün içerisinde silmiş olduğunuz fotoğraflarınızı bulabileceksiniz. Bu özellik ile birlikte binlerce kullanıcı yanlışlık ile sildiği fotoğraflarını çok kolay bir biçimde geri yükleyebildiler, yazımızı okuduktan sonra sizinde silinen resimleriniz kurtarabilirsiniz eğer bu yöntem sizin için yeterli olmadı ise üzülmenize gerek yok diğer Iphone silinen resimleri kurtarmak  ile ilgili çözümümüzü de okuyup deneyebilirsiniz.

1.Adım : Photos uygulamanıza giriniz daha sonra Recently Deleted klasörünü bulun.

2.Adım : Son silinenler albümünüzü açınız, ve fotoğlara göz atarak geri getirmek istediğiniz fotoğrafınızı seçip telefonunuza geri yükleyin. Iphone silinen resimleri kurtarmak  için ilk yöntemimiz bu şekilde.

2.Telefonunuzdan Silinen Fotoğraflarınızı Yedekleme Sayesinde Kurtarma

Telefonunuzda bulunan fotoğraflarınızı silmeden önce iTunes veya iCloud yedeklemesi yaptıysanız telefonunuzda silinen fotoğraflarınızı kurtarabilmek mümkün olacaktır.Iphone silinen resimleri kurtarmak  için 2. yöntemde bu şekildedir fakat bu yöntem ile telefonunuzun yedekleme aldığınız zamandaki haline döneceğini ve şuan telefonunuzda ki verilerin silineceğini unutmayın bunu göze alarak telefonunuzdan silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

1.Adım : PhoneRescue uygulamasını Wİndows veya Mac bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

2. Adım : iPhone’u bilgisayara bağlayın, iTuned yedekleme’den Kurtar’ı seçiniz ve sağ alt köşede bulunan ileri butonuna tıklayın ve işte telefonunuz yedeklediğiniz tarihteki haline geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir