İnstagram Silinen Hesabı Geri Açma

Daha önce instagram da sildiğiniz sayfa veya hesabı geri açmak istiyorsanız bunu bir form doldurarak yapabilirsiniz. İnstagram ve facebook’da olup biten her şey sunucularda depolanır ve asla silinmez. Bu yüzden sildiğiniz hesabı form doldurarak geri açabilirsiniz. Ayrıca bu sitelerde fotoğraflarınızı silseniz bile aslında silinmezler, fotoğrafları siz geri getiremezsiniz ama sunucularda bir yerde resimleriniz hala durur.
İnstagram kapanan hesap nasıl geri açılır diye bir soru sormadan önce makalemizi okuyabilir ve sorununuzu giderebilirsiniz.

İnstagram Silinen Hesabı Geri Açma

Dondurduğunuz bir hesap varsa bunu bu şekilde değil sadece ve sadece tamamen silmiş olduğunuz hesabınızı açabilirsiniz. Tamamen sildiğiniz hesabınızı açmanız için o hesabın gerçekten de sizin olması gerekiyor. Hesabı geri açmak için dolduracağınız form içerisinde sadece sizin bileceğiniz bilgileri istemektedir. Bu yüzden sizin olmayan ve silinmiş olan bir hesabı üstünüze geçirmek için bunu yapmayın.

İnstagram Kapanan Hesabı Geri Açma

İnstagram’da hesabınızı sildiğinizde 15 – 30 kadar gün geçtiyse hala bir şansınız var. Eğer hesabınızı sileli aylar olduysa artık hesabınızı hiç bir şekilde geri alamazsınız. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce biraz düşünün.

Hesabınızı geri açmak için ilk önce şu linke gidin.Tıkla daha sonra Instagram Hesabım Donduruldu Sorusuna ”Hayır”seçeneğini seçerek ”Gönder” deyin.

Gönder dedikten sonra aşağıdaki verdiğim hazır cevapları kullanarak formu doldurun. Bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde girmeniz gerekiyor.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız(Hayır)
Instagram Kullanıcı Adınız(Hatasız Doldurmalısınız)
E-posta adresiniz(Hatasız Doldurmalısınız)
Hangi ülkeden yazıyorsunuz?(Türkiye)Bu formu doldurduktan sonra gönder demeniz yeterli olacaktır. Daha sonra girdiğiniz mail adresinize İnstagram Team’den bir mail gelecektir. Bu mail içerisinde size rakamlardan oluşan bir kod verilecektir. Bunları büyük bir şekilde kağıda yazmalı ve elinizde tutarak Yüzünüz çıkacak şekilde Selfie yani özçekim yapmalısınız. Yüzünüzün belirlin bir şekilde açık olması ve düşük ışıkta çekilmemiş olması gerekiyor.

Resmi çektikten sonra maili cevaplayarak resmi ekleyin ve hiçbir şey yazmayın. Genelde böyle yapınca bir ile 3 iş günü arasında size geri dönüş yapıyorlar. Eğer kabul edilmediyse bu işlemleri bir kaç defa tekrarlayın. Bu sayede silmiş olduğunuz hesabı açabilirsiniz.

  • [message]
    • ##warning## Bu İşlemleri Yapmadan Önce Gerekenler!
      • Bunları yapmadan daha önce profilinizde yüzünüzün açık bir şekilde olarak çıkmış fotoğrafı gerekmektedir. Kendinizin olmadığı boş veya resim, duvarkağıdı(wallpaper) tarzı paylaşımlar yaptıysanız maalesef hesabınızı açmanız çok zor.

İnstagram Telif Hakkı ile kapanan hesabı açmak istiyorsanız şu adımları izleyin.
Eğer hesabınız çalındıysa ve profil fotoğrafınızda veya paylaştığınız fotoğraflarda yüzünüz belirlin bir şekilde çıkmıyorsa bunun için “My account stolen, please help me to get my account back, I love Instagram.” bu mesajı ve ardından fotoğrafınızı yollayın. Genelde böyle yapınca çalınan veya Hak ihlalinden kapanan hesapların tamamı açılıyor. Şansınızı denemekte fayda var.

#Etiketler: instagram kapanan hesabı geri açma , instagram çalınan hesabı kurtarma , insragram silinen hesabı açma , silinen instagram hesabını açma , instagram dondurulan hesabı açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir