WordPress Siteleri Responsive Uyumlu Hale Getirmek!

WordPress Siteleri Responsive Uyumlu Hale Getirmek!

Eğer kullandığınız wordpress Temanız mobil ve diğer cihazlara uyumluluk göstermiyorsa çok büyük bir eksiğiniz var demektir. Bu yüzden temanızı eğer yapabiliyorsanız mobil hale dönüştürmeli eğer işe yaramaz ise mobil uyumu sağlayan eklentileri kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz eklenti hem ücretsiz olup ayrıca wordpress sitesinde ücretli versiyonu satılmaktadır. Ücretli versiyonu tercih etmeseniz de ücretsiz versiyonu sizlere fazlasıyla yetecektir.

Wordpress Siteleri Responsive Uyumlu Hale Getirmek!
Wordpress Siteleri Responsive Uyumlu Hale Getirmek!


Wp Touch Eklentisi!

 Eğer siteniz mobil uyumlu hale gelmiyorsa veya temanız için bulduğunuz responsive css kodları işe yaramıyorsa bu eklentiyi kullanarak hoş ve sade bir görünümlü mobil uyumluluğa sahip olabilirsiniz. 5.5 Milyon blog tarafından indirilip kurulmuş bu eklenti sitenizi kolay paneli sayesinde mobil uyumlu hale getirmeye olanak sağlıyor. Bir çok blog’da kurulmuş ve hala kullanılmaya devam eden bu uygulamaya ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ücretli versiyonu da satılmaktadır. Bu eklentinin bir diğer faydası ise Responsive uyumlu bir siteniz olduğundan arama motorlarının sizi daha yukarı çıkarmasına olanak sağlıyor. Bu sayede daha fazla hit alabilirsiniz.

Wordpress Siteleri Responsive Uyumlu Hale Getirmek!

Arkadaşlar eğer bu makale hoşunuza gittiyse daha önceden paylaştığımız WordPress Site Hızlandırma adlı makalemize göz atabilir ve sitenizi tamamen optimize edebilirsiniz, sitenizi hız açısından optimize etmek hem daha fazla kitleye erişmenize hem de google sıralamalarına etki eden bir etkendir.

#Etiketler: WordPress mobil uyumlu yapma , wordpress siteleri responsive yapma , wordpress mobil uyumlu hale getirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir