Apex-Legends-Oyunu-ile-Para-Kazanma

Apex Legends Oyunu İle Para Kazanma

Merhaba, Apex Legends oyuncuları. Bu makalemde sizlere Apex Legends oyunu üzerinden nasıl para kazanma şansına sahip olabilirsiniz bunlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Apex Legends yeni ama etkili şekilde yayılan bir oyundur. Oldukça fazla kitlelere ulaşmaya başladı bile. Türkiye üzerinden de birçok oyuncu bu oyunu oynamak için girişler yapıyor. Peki bu oyun üzerinden nasıl para kazanabilirsiniz, bu yazımda sizlere bundan bahsedeceğim.

Apex Legends İtem Satarak Para Kazanma

Birçok online oyun içerisinde item satışı yaparak para kazanan kişilere şahit olmuşsunuzdur. Apex Legends yeni bir oyun olmasına rağmen oldukça başarılı satışların başlamasını duyabiliyoruz. Oyun içerisinde değerli itemlerin satışını yaparak ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz.

Site içerisinde dış ülkelerden kullanıcıların olduğunu düşünürsek, satacağınız itemleri dolar ve euro üzerinden satışa sunabiliyorsunuz. Bazı itemlerin transferi engellenmiş olsa da bazıları gönderilebilir durumda ve para edecek birçok item ve eşya bulabilirsiniz.

Satışı olmayan itemleri bir hesapta biriktirerek, hesabınızı da satışa sunarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Efsanevi itemleri biriktirerek güzel bir oyuncu hesabı yaparak, diğer oyunculara dolar veya euro üzerinden satış yapıp, oyunu gelir haline çevirerek para kazanma yolları araya bilirsiniz.

Apex Pack adı verilen kutulardan çeşitli itemler çıkıyor ve transferi yapılamayan itemleri hesabınızda biriktirerek hesabı direkt olarak satabilirsiniz. Şuan oyunda para ile alıcı bulabileceğiniz skinler ve itemler bulunmakta.

Apex-Legends-Oyunu-ile-Para-Kazanma

Apex Legends Hesap Satışı Yaparak Para Kazanma

Apex pack kutularından çıkan itemler, zor bulunan itemlerden oluşuyorsa ve fiyat aralıklarını store aracılığı ile kontrol ederek, hesabınızdaki transfer edilemeyen itemleri direkt olarak hesap satışı yapabilirsiniz. Oyun içerisinde anlaştığınız bir kişi ile, hesabınızda bulunan itemlerden bahsedebilir ve bu hesaba fiyat biçerek satışınızı gerçekleştire bilirsiniz.

Online oyunların birçoğunda bu tür hesap satışları gerçekleşmektedir. Örneğin Silkroad, Kinght, LoL ve benzeri online oyunlarda satılan hesaplatın fiyatlarını duymuşsunuzdur. Oldukça ciddi paraların döndüğü bu tarz oyunlarda hesaplar para edebiliyor. Apex Legends Hesap satışları yapanlar başladı bile. Oyun yeni olmasına rağmen oldukça fazla kitlenin ilgisini çektiği için oyuncu sayısı artmakta ve bu tür kalabalık yerlerde eşsiz itemlerin olduğu bir hesabı almak isteyen çok kişi bulabilirsiniz.

 

Apex Legends Yayın Yaparak Para Kazanma

Eğer kendinize has bir oynama yönetiminiz varsa veya oyun oynarken sizi izleyen kişileri eğelendirebildiginizi düşünüyorsanız Youtube veya Twitch gibi platformlar tam size göre.

Oyun videolarının dışında, oyun hataları, oyun taktikleri veya nasıl yapılır tarzında Apex Legends videoları çekmenizde yakın zaman içinde sizlere güzel paralar kazandırabilir. 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir