Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası

Merhabalar pubg oyunu günümüzde ne kadar eğlenceli ve vazgeçilmez olsa da bazı hatalar gerçekten canımızı sıkmaktadır. Bu hatalardan biri ise “pubg izleme sınırı aşıldı hatası” dır.

Öncelikle sizden gelen yoğun istek sayesinde böyle bir sorunun olduğunu keşfettigimizi belirtmek isteriz. İyiki varsınız. 🙂

Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Nedir?

Bildiğiniz üzere geçen aylarda Hindistan da Pubg oyuni yüzünden bir intihar vakası gerçekleşti. Bu olaydan sonra Pubg’ nin şiddet ve bağımlılık içeren bir oyun olduğu gerekçesiyle pubg oyunun yasaklanması gündeme geldi.

Pubg oyununu tüm dünyada 200 milyondan fazla insan tarafindan sevileyerek oynandığından tabiki bu söylentiler pubg severleri üzdü. Pubg yetkilileri ise en azından bağımlılık konusunun önüne geçmek için yeni bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme sayesinde artık 4 ila 6 saat arasında aralıksız oyunculara pubg izleme sınırı aşıldı hatası adı altında ara vermeleri gerektiğini hatırlattı.

 

Pubg İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

Güncelleme yeni olduğundan yerli ve yabancı kaynakta bu konuda net bir bilgi verilmemiştir. Birazdan size söyleyeceğimiz bilgiler ise birkaç kullanıcıda işe yaramış olan ama kesin çözüm olmayan yöntemlerdir. Yinede denemekte fayda var.

1- Pubg oyununu kapatın
2- Bu dizinine gidin C:\Users\[UserID]\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\
3- GameUserSetting.ini dosyasını kalıcı olarak silin
4- Pubg oyununun dosyalarını steam’ den kontrol ederek yapmanız gereken indirmeyi yapın
5- Oyunu tekrar başlatın

Not: {UserID} yazan yere kendi user ID’nizi yazmayı unutmayın!

Bir diğer çözüm yolu ise o anda oyunda olmayan veya oyunu uzun süredir kullanmayan birinin user id sini yazarak kullanmaktır. Yeni çözüm yolları için araştırmalar devam etmektedir. Sorunu hallettiyseniz yoruma yazarsanız mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir