Instagram’da Gizli / Kapalı Hesabı Görmek (Mümkün mü?)

Instagram üzerinde Gizli veya Kapalı Hesabı Görmek Mümkün olup olmadığını merak eden kişiler için bu konuyu bugün ele almak istedik. Hepimiz birçok sebeple takip etmediğimiz bir kişinin hesabındaki paylaşımları görmek isteyebiliriz. Bazen bu sebeplerden bazıları eski sevgili, kavgalı olduğunuz arkadaşlarınız olabiliyor. Fakat bazı siteler bu kapalı olan hesapları görebileceğinizi vaat ediyor.
Instagram’ın birkaç zaman önceki bir açığıyla evet bu mümkündü. Fakat bu açık üzerinden uzun bir süre geçti ve instagram bu açığı kapatmayı becerdi. Peki, bu nasıl yapılabiliyordu.
Önce kapalı olan bir hesaba giriş yapıp “Daha fazla göster” kısmındaki bağlantı adresini kopyalıyorduk. Sonrasında bu linki boş bir sayfaya yapıştırıp. Kapalı olan hesabın “Profile ID” değişkenini alıp açık olan hesaptan aldığımız linkin içerisine ekliyorduk. Bu şekilde instagram’ın açığından yararlanıp kapalı hesapları görebiliyorduk. Ama bunun üstünden çok zaman geçti ve artık instagram üzerinde bu açık kapatıldı. 
Gelelim asıl 3. Parti yazılımlara, birçok site gizli hesapları size gösterebileceğini söylüyor. Fakat instagram gizli hesapları hiçbir 3. Parti yazılım ile paylaşmıyor. Onun için bu tarz siteler spam yani dolandırıcı sitelerdir. Size bu vaatleri verip paranızı aldıktan sonra bu vaatleri gerçekleştirmezler. Kapalı hesapları görmek instagram politikalarınca mümkün olmadığı için bu tarz hile ve sitelere inanmamanız gerekiyor.#Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir