iPhone Yeniden Başlatıyor (RESET SORUNU ÇÖZÜM)

iPhone’da çok sık karşılaştığımız problemlerden birisi Telefonun çalışır haldeyken, birden bire reset atması. Bu durumda ne olduğunu anlamadan telefonumuzu tekrar açmaya çalışırız ve gün içerisinde bu durum kendini tekrarlar telefonun kendisini resetlediğine şahit olabilirsiniz. İlk olarak iPhone cihazınızın bataryasında bir arıza olup olmadığını anlamanız gerekiyor.
Bunu anlamamız için telefonunumuzun bataryasını yenileyerek sorunun devam edip etmediğine bakabiliriz Eğer İphone telefonunuz kendisini resetlemeye devam ediyorsa, bilgisayar üzerinden telefonunuzun ayarlarını güncelleyerek, bu sorunu atlatabiliriz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

iPhone Yeniden Başlatıyor (RESET SORUNU ÇÖZÜM)

## İphone cihazınız bataryasını değiştirdikten sonra resetleme sorunu halen devam ediyorsa, telefonunuzu bilgisayara bağlayın ondan sonra Telefonun güç düğmesi ve ana ekran tuşuna aynı anda basılı tutun. Telefon kapandıktan sonra elimizi güç düğmesinden çekerek, diğer tuşa basılı tutmaya devam ediyoruz.
## Bilgisayar ekranına uyarı geldikten sonra telefonu bırakarak, bilgisayara geçiyoruz. Karşımıza İphone kurtarma modu ekranı çıkacaktır. İphon’a geri yükle tuşunu tıklayarak, karşınıza gelen uyarıyı dikkatlice okumanızı öneriririz. Çünkü bu işlemle birlikte İphone telefonunuzun fabrika ayarlarına geri dönmesini sağlamış olacaksınız.
## Telefon sürekli olarak kapanıp, açılıyorsa son adımda yazılım güncellemesi yöntemini deneyebilirsiniz.
Telefondaki bilgilerinizi kaybetmemek için verilerinizi önceden yedeklemeyi unutmayın. Bu konuda itunes programı size çok yardımcı olacaktır. Telefon içerisinde yer alan bütün dosya, müzik ve resim gibi bütün dosyalarınızı buradan yedekleme imkanı olacaktır. İtunes program aracılığıyla telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra programı çalıştırarak menülerden telefonda yer alan müzik ve resim klasörlerinden istediklerinizi seçerek bilgisayara yedekleme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra telefonunuz eski sağlam haline dönecektir.
iPhone Sürekli Yeniden Başlatıyor
Telefon sürekli olarak kapanıp, açılıyorsa son adımda yazılım güncellemesi yöntemini deneyebilirsiniz. Böylece telefon için gerekli yazılım güncelleme ile birlikte telefonun ios yazılımını güncel hale getirerek sorunları ortadan kaldırmış olacaksınız. Aynı zamanda telefon yazılımı ile kullandığınız program yazılımlarını da güncelleme yaparak telefonunuz da herhangi bir hata ve sorun çıkmasına karşı önlem almış olacaksınız.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir