Metin2 Gaya Nedir?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Metin2 deki Gaya Nedir onu anlatacam

Metin2: Çok oyunculu MMORPG rol yapma oyunudur. Ymir Ent. Co. Ltd. şirketi oyunu Kore’de yayına başlayan oyun daha sonra Türkiye dahil birçok ülkeye gitmiştir.
Ymir Ent. Co. Ltd.Tarihçesi: Şirket 15 Kasım 1999 yılında kurulmuştur 2000 yılında Metin1 adlı oyunları piyasaya sürüldü. 2004 yılında Metin2 adlı oyunun beta denemesi yapıldı. Metin2 adlı oyun 2007 yılında Türkiye gibi birçok ülkede oynanmaya başladı. Son olarak 2011 yılında Webzen kontrol ve hisselerinin tamamı satın alındı.
Metin2 Gaya Ne Demektir?: Metin2 de olan bir para birimi olan gaya miktarına bakmak için sermaye simgesine tıklamanız gerekir envanterin hemen yanında ve gaya mağazalarından gaya ile oyunun belirlemiş olduğu bir çok eşyayı alabilirsiniz.

gayabak.jpg

 

Gaya Mağazası: Buradan oyunun belirlediği bazı eşyaları alabilirsiniz, ancak sadece ilk 3 slotunuzu doldurabilirsiniz. Gaya marketlerindeki eşyalar belirli bir zamanda yenilenmektedir bunlar gaya makinelerinde yazar.

gmağza.png

 

Gaya Nasıl Satın Alınır?: Gaya satın almak için gaya tüccarına belirli eşyalar vermelisiniz bu eşyaları verdiğiniz zaman gaya parası alabilirsiniz ancak unutmayın bu Tüccar’a gereğinden az para verir iseniz olmayacaktır.
10 Süs taşı – 1 Zihin Taşı – +0/+3 taş – 5000 yang

gtüccar.png

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir