WordPress Canlı Destek Eklentileri & En iyi Chat Eklentileri

Gelişen piyasada e-ticaret siteleri geliştikçe bu tarz eklentilere veya fonksiyonlara daha çok ihtiyaç duyuluyor. Genelde sitelerde sıkça sorulan sorular kısmı olur ve üyeler oradan her sorunun cevabını bulmaya çalışır, – Palavra. Artık e-ticaret siteleri daha çok ziyaretçi ve ticaret için canlı destek hizmeti sunuyorlar.

Eğer sizin de bir e-ticaret siteniz varsa yada e-ticaret sitesi olmasa dahi sitenizde sattığınız satmadığınız ne varsa bu eklentilerden birini kullanarak sitenize kurabilir ve gelen üyeler ile anlık olarak chat kısmından konuşabilir ve aradıkları şeyleri bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

1-WordPress Live Chat -(WordPress siteler için canlı destek eklentisi

Listemizdeki ilk sırayı kapan ve bana göre liste içerisindeki en güzel eklenti olan WordPress Live Chat eklentisi kullanımı ve kurulumu çok basit bir eklentidir. Bu eklentinin özelliklerinden biri ise aynı sohbet penceresi içerisine birden çok kişiyi ekleyebiliyor ve grup olarak mesajlaşma sunabiliyor.

Bu eklentiyi bir kere satın aldığınız zaman bir daha lisans ücreti veya başka bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. ayrıca bu eklenti açık kaynak kodlu olması özelliği ile istediğiniz özellikleri bir webmaster ile görüşüp ekletebilir veya tasarımda değişiklikler yapıp yeni fonksiyonlar ekleyebilirsiniz.

Eklenti Satın Alma Linki Tıkla:(CodeCanyon)  Eklenti Canlı Demo Adresi: Tıkla

2-nChat – (WordPress Siteler İçin Canlı Destek Eklentisi)

nChat uygulaması listemizdeki 2. sırayı kapmayı kazanan bir diğer canlı destek eklentisi. Müşteri ve kullanıcılar ile yapmış olduğunuz konuşma veya görüşmeler kayıt altında kalıyor ve bu kayıtları sonradan inceleme şansı veriyor.

Müşterileriniz ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde mesajlaşmak için çok harika bir eklenti. Bu eklenti normalde codecanyon sitesinde pahalı bir miktar ile satılıyor fakat kontrollerimiz sonucu kaldırıldığını gördük. Fakat internette birazcık araştırma ile bu eklentiyi bulabilirsiniz.

nChat Eklentisi İnceleme: Tıkla  nChat Eklentisi Demo Adresi: Tıkla 

3-WP Live Chat – (WordPress Siteler için Canlı Destek Eklentisi)

Listemizin 3. ve sonuncu eklentisi olan WP Live Chat eklentisi diğer eklentiler kadar iyi ve kaliteli. Eğer gerçek zamanlı canlı destek eklentisi istiyor ve bununda tasarımı hoş ama hızlı olmasını istiyorsanız WP Live Chat eklentisi tam da aradığınız eklenti

Otomatik olarak sohbet penceresi açan bu eklentide full screen özelliği de bulunuyor. İçerisinde emojiler ve kullanıcı avatar desteği sunan bu eklenti rahat bir şekilde görüşme yapmak için en iyi eklenti diyebiliriz. Kullanıcılarınızı sıkmayacak ve kanser etmeyecek bir site yaptıysanız kesin bu eklentiyi kullanın diyorum.

Siteye kullanıcı girdiği an hoşgeldiniz mesajı veren bu eklentide kullanıcının hangi sayfada olduğunu anlık olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca SuperCache gibi eklentiler ile uyumlu çalışabilen nadir eklentilerden birisi de bu.

Eklenti Satın Alma Linki: Tıkla(CodeCanyon)  Eklenti Canlı Demo Adresi: Tıkla(CodeCanyon)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu makale hoşunuza gittiyse daha önce paylaşmış olduğumuz WordPress mobil uyumlu yapma adlı makalemizi okuyabilirsiniz, eğer siteniz responsive görünüme sahip değilse bu makale çok işinize yarayabilir.

#Etiketler: WordPress Canlı Destek eklentileri , wordpress destek eklentisi , wordpress chat eklentileri
var c = document.getElementById(“makale”); function boyutlandir(multiplier) { if (c.style.fontSize == “”) { c.style.fontSize = “1.0em”; } c.style.fontSize = parseFloat(c.style.fontSize) + (multiplier * 0.2) + “em”; }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir