Film TavsiyesiKategoriler

Bright 2017 Filmi İncelemesi

2017 Yılı içerisinde çıkmış olan Bright filmi netflix tarafından yapılmış bir bilimkurgu, aksiyon, dram ve macera film kategorilerinde yer alıyor. Ünlü ve tanınmış Film oyuncusu olan Willl Smith’in oynadığı bu filmde orklar, insanlar ve elfler aynı evren içerisinde yaşıyorlar.

Çok uzun zaman önce insanlar ve orklar arasında büyük savaşlar olmuş ve insanlar galip gelmiştir. Filmde de orklar şimdiki amerikalı gangster rolünde yer alıyorlar. Will Smith filmde bir polis memurudur ve kimse onunla çalışamayacağı için yanına verilen polis memuru bir orktur. Jackoby safkan bir orktur. Diğer orklar Jackoby’i dışlarken Jackoby küçüklükten beri bir polis memuru olma hayali ile büyümüştür.

Film içerisinde Jackoby’nin yanında görev alan will smith, yani Ward bir saldırıya uğrar. Saldıran kişiyi jackoby bir köşede sıkıştırır fakat bu sıkıştırdığı kişi genç bir orktur.

Bu ork’u serbest bırakan jackoby aslında iyi bir şey  yapsada görev arkadaşı ona bu yüzden güvenmemeye başlar. Sihirli bir değnek ortaya çıkar ve bunu almak isteyen bazı kişiler Dark Lord’un gelişini güçlendirmek adına ona hizmet etmeyi amaçlar

Bu iki memur bütün kahramanlıkları gizlice yapar ve filmin sonunda ödüllendirilirler.

var c = document.getElementById(“makale”); function boyutlandir(multiplier) { if (c.style.fontSize == “”) { c.style.fontSize = “1.0em”; } c.style.fontSize = parseFloat(c.style.fontSize) + (multiplier * 0.2) + “em”; }

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close